Rekomenduojami akcijų leidiniai

Naujausi akcijų leidiniai

Šiame leidinyje rasite prekybos tinklo EUROKOS parduotuvėse vykstančios akcijas ir taikomas nuolaidos. EUROKOS akcijų leidinys galioja nuo 2024.03.28 iki 2024.04.29. Nuolaidos ir akcijos taikomos įvairioms pavienėms prekėms bei prekių grupėms nurodytoms leidinyje. Atkreipiame dėmesį, kad prekių kiekis gali būti ribotas, EUROKOS pasilieka teisę keisti akcijas ir kainas. Jeigu EUROKOS akcijų leidinyje kainos nesutampa su kainomis EUROKOS parduotuvėse, prašome leidinyje pateiktas kainas laikyti spaudos klaida ir remtis parduotuvėje esančia kaina. Nuolaidos nesumuojamos ir netaikomos kitose akcijose dalyvaujančioms prekėms. Dar daugiau išskirtinių pasiūlymų ieškokite EUROKOS parduotuvėse.
„Eurokos“ akcijos ir išpardavimai leidžia rinktis bene iš daugiausia kosmetikos priemonių vienoje parduotuvėje. Jau tuoj bus 20 metų, kai ši parduotuvė veikia Lietuvoje ir siūlo itin platų tiek ir nebrangių, tiek ir aukštos klasės kosmetikos priemonių pasirinkimą. Gal ieškote nebrangaus lūpdažio tik vienai progai? O gal iš namų negalite išeiti nepasidažiusi? „Eurokos“ parduotuvėse rasite tai, ko ieškote!
Šiuo metu Lietuvoje veikia net 120 „Eurokos“ parduotuvių, o 50 iš jų jau yra atnaujintos, suteikiant parduotuvėms šiuolaikišką išvaizdą ir sukuriant šviesias, dideles erdves, kuriose lengva rasti tai, ko ieškote. „Eurokos“ akcijos siekia kas mėnesį savo pirkėjams pasiūlyti aktualiausias to sezono prekes bei platų asortimentą – kremus nuo saulės, dekoratyvinę kosmetiką ar kūno priežiūros priemones skirtas probleminei odai ir dar daug kitų prekių.
Parduotuvės „Eurokos“ akcijos jums leis gera kaina įsigyti kasdien naudojamų higienos priemonių, dekoratyvinės kosmetikos, čia rasite ir ekologiškų produktų ar produktų jautriai, alergiškai odai. Nuo žinomiausių ir populiariausių tarptautinių prekių ženklų, tokių kaip „Maybelline“ ar „Always“ iki kokybiškos lietuviškos „BIOK laboratorijos“ („Ecodenta“, „Killig“, „Margarita“ ir kt.) produkcijos.