Rekomenduojami akcijų leidiniai

Naujausi akcijų leidiniai

Šiame akcijų leidinyje pateikiamos prekybos tinklo ERMITAŽAS parduotuvėse vykstančios akcijos ir taikomos nuolaidos. ERMITAŽAS akcijų leidinys galioja nuo 2024.06.03 iki 2024.06.30. Nuolaidos ir akcijos taikomos įvairioms pavienėms prekėms bei prekių grupėms nurodytoms leidinyje, tačiau prekių kiekis yra ribotas. Atkreipiame dėmesį, kad prekybos centro ERMITAŽAS akcijų ir nuolaidų leidiniai yra nuolatos atnaujinami, todėl čia visuomet rasite aktualią informaciją apie įvairioms prekėms vykdomas akcijas ir taikomas nuolaidas. Daugiau informacijos apie ERMITAŽAS parduotuvėse vykdomas akcijas bei taikomas nuolaidas ir jų sąlygas ieškokite leidinyje bei prekybos tinklo ERMITAŽAS internetinėje svetainėje.
„Ermitažas“ – visiems žinoma statybinių prekių ir įvairių namų apyvokos daiktų parduotuvė, teikianti paslaugas jau nuo 2005 m. Šiuo metu įmonėje dirba daugiau nei 600 darbuotojų, o „Ermitažas“ akcijos siūlomos parduotuvėse bene kiekviename Lietuvos kampelyje.
„Ermitažas“ akcijos leidžia pigiau įsigyti populiariausių buities prekių – buitinės chemijos, namų apyvokos daiktų, žinoma, ir statybinių prekių – nuo cemento iki užuolaidų, nuo kastuvo iki vandens šildytuvo. Parduotuvėje yra ne tik plati statybinių priemonių pasiūla, bet ir įrankių. Profesionalūs meistrai čia ras aukštos kokybės, ilgaamžių įrankių ir darbo priemonių, o norintys įsigyti elektrinį suktuvą ar kitą prietaisą nedideliems darbams namuose – galės rinktis iš plačios prekių ženklų ir skirtingų kainų grupių pasiūlos.
Prekybos centro „Ermitažas“ akcijos galioja tiek ir fizinėse parduotuvėje, tiek ir internetu, todėl norint apsipirkti pigiau yra svarbu patikrinti, kur šiuo metu galioja geriausia kaina jūsų prekei. Susipažinti su akcijomis ir prekybos centro taikomomis nuolaidomis dar niekada nebuvo taip parasta – apsilankykite parduotuvėje internete ar pavartykite akcijų leidinį mūsų svetainėje!