KUBAS

KUBAS Čia paspaudę rasite KUBAS akcijų ir nuolaidų leidinius

UAB „Lupra"(toliau – Bendrovė) pagrindinė veikla - mažmeninė ir didmeninė prekyba nespecializuotose parduotuvėse. Šiuo metu bendrovė valdo 25 parduotuves – 2 Vilniuje, 5 Kaune, 15 Šiauliuose, 2 Panevėžyje ir 1 Marijampolėje prekiaujančias maisto ir būtiniausiomis pramoninėmis prekėmis. Bendrovė vykdo didmeninę prekybą Šiaurės vakarų Lietuvoje, teikia logistikos paslaugas mažmenininkams.
Pirkėjai renkasi „Kubo" parduotuves ne tik dėl patogios strateginės padėties, greito bei malonaus aptarnavimo, bet ir dėl įvairesnio prekių asortimento, žemų kainų bei lanksčios nuolaidų sistemos.
Tinklas „Kubas" reguliariai rengia nuolaidų akcijas, žaidimus, nuolat siūlo išskirtinių prekių ir taip pat pateikia garsių prekinių ženklų produktus mažiausiomis kainomis rinkoje.
Bendrovė sparčiai auga ir šiandien vienija darnų  434 darbuotojų kolektyvą. Galime didžiuotis, kad mūsų komandą sudaro profesionalūs, kvalifikuoti darbuotojai, kurių dalis dirba nuo įmonės įkūrimo. Mūsų manymu, vienas svarbiausių veiksnių, lemiančių įmonės sėkmę, yra kokybiškas klientų aptarnavimas, todėl tam skiriame ypatingą dėmesį.
Parduotuvių „Kubas" aplinka, asortimentas bei aptarnavimo kultūra nuolat tobulinami. Svarbiausi šių pokyčių iniciatoriai yra mūsų pirkėjai bei jų poreikiai, apsipirkimo įpročiai.
„KUBAS" – visada šalia Jūsų namų, užsukite čia nors ir keliskart per dieną- jis visada pakeliui.
Čia rasite viską, ko Jums prireiks – šviežius kasdieninius maisto produktus, platų būtiniausių pramoninių prekių asortimentą, žinomų Lietuvos ir užsienio šalių gamintojų produktus mažiausiomis kainomis rinkoje . Iki susitikimo!

Daugiau informacijos rasite www.pckubas.lt