Rekomenduojami akcijų leidiniai

Naujausi akcijų leidiniai

Šiame akcijų leidinyje rasite prekybos tinklo JYSK parduotuvėse vykstančias akcijas ir taikomas nuolaidos. JYSK akcijų leidinys galioja nuo 2024.06.04. Nuolaidos ir akcijos taikomos įvairioms pavienėms prekėms bei prekių grupėms nurodytoms leidinyje, tačiau prekių kiekis yra ribotas. Čia visuomet bus paskelbtas pats naujausias JYSK leidinys. Atkreipiame dėmesį, kad JYSK akcijų ir nuolaidų leidiniai yra nuolatos atnaujinami, todėl čia visuomet rasite aktualią informaciją apie įvairioms prekėms vykdomas akcijas ir taikomas nuolaidas. Daugiau informacijos apie JYSK parduotuvėse vykdomas akcijas bei taikomas nuolaidas ir jų sąlygas ieškokite leidinyje bei prekybos tinklo JYSK internetinėje svetainėje.
Turbūt daugeliui parduotuvė „Jysk“ asocijuojasi su dideliu pasauliniu koncernu, tačiau ar žinojote, kad jos įkūrėjas – verslus amatininkas, turėjęs svajonę ir ją įgyvendinęs? Danas Lars Larsen iš pradžių dirbo audinių parduotuvėje, vėliau – baldų gamyboje, tačiau visuomet svajojo įkurti savo parduotuvę. Ambicingam jaunuoliui pavyko gauti paskolą iš banko ir surasti pakankamai tiekėjų, kad 1979 m. atsidarytų pirmoji „Jysk“ parduotuvė.
Šiandien „Jysk“ akcijos ir kokybiškos prekės yra pasiekiamos 37-iose šalyse, kur veikia koncernas, o viso parduotuvių – daugiau nei 2200. Tačiau įmonė vis dar laikosi nuo pat įkūrimo užsibrėžto tikslo – savo klientams visada pateikti geriausią pasiūlymą. Baltijos šalyje „Jysk“ akcijos ir geriausi pasiūlymai yra pasiekiami nuo 2001 m., kai atsidarė parduotuvė Latvijoje. Lietuvoje „Jysk“ dirba pagal frančizės sutartį.
Namų apyvokos prekių parduotuvės „Jysk“ akcijos leis pigiau įsigyti visko, ko tik gali prireikti jūsų namams. Nuo įvairių baldų (lovų, sofų, spintų, spintelių, komodų, lauko baldų) iki mažiausių smulkmenų (virtuvės rankšluosčių, tualetinio popieriaus, maisto termometro ar žvakių).