Rekomenduojami akcijų leidiniai

Naujausi akcijų leidiniai

Šiame leidinyje pateikiamos PROMO Cash&Carry prekybos tinkle vykstančios akcijos ir taikomos nuolaidos. PROMO Cash&Carry akcijų leidinys  galioja  nuo 2024.06.05 iki 2024.06.18. visose PROMO Cash&Carry parduotuvės. Nuolaidos ir akcijos taikomos įvairioms pavienėms prekėms bei prekių grupėms nurodytoms leidinyje, tačiau prekių kiekis yra ribotos. Atkreipiame dėmesį, kad leidinyje nurodytos kainos galioja tik turintiems PROMO arba Sanitex Cash&Carry kliento kortelę. Informuojame, kad PROMO Cash&Carry akcijų ir nuolaidų leidiniai yra nuolatos atnaujinami, todėl čia visuomet rasite aktualią informaciją apie įvairioms prekėms vykdomas akcijas ir taikomas nuolaidas. Daugiau informacijos apie PROMO Cash&Carry parduotuvėse vykdomas akcijas, taikomas nuolaidas bei jų sąlygas ieškokite leidinyje bei prekybos tinklo PROMO Cash&Carry internetinėje svetainėje.
1992 m. įsikūrusi įmonė UAB „Sanitex“ šiandien yra didmeninės prekybos ir logistikos lyderė Lietuvoje ir Latvijoje, plėtojanti veiklą ir  kaimyninėse Estijoje ir Lenkijoje. Po UAB „Sanitex“ sparnu glaudžiasi visiems gerai žinomos įmonės „Office day“, „Baltic Logistic Solutions“ bei, žinoma, prekybos tinklas „Promo cash&carry“.
Pirmoji šio tinklo parduotuvė buvo atidaryta 1997 m. Lietuvoje, o dabar „Promo cash&carry“ akcijos džiugina ir Latvijos, Estijos gyventojus ir smulkiuosius verslus. Prekybos tinklas yra orientuotas į prekių tiekimą mažesnėms parduotuvėms, kavinėms, restoranams, barams, kioskams.
„Promo cash&carry“ akcijos leidžia patrauklia kaina įsigyti įvairių maisto produktų bei buities prekių, taip pat „Promo food service“ kulinarijos ir konditerijos gaminių bei įvairių parduotuvėms ir maitinimo įstaigoms reikalingų prekių, pavyzdžiui, talpų maistui, serviravimo indų bei įrankių, pakuočių maistui išsinešti ar prekių pakavimui: maišelių, dėžučių ir pan.
Prekybos tinklo „Promo cash&carry“ akcijos leidžia gera kaina įsigyti įvairiausių buities ir maisto prekių. Prekybos tinklas siūlo daugiau kaip 43 tūkst. skirtingų pavadinimų prekių, o UAB „Sanitex“ yra tokių prekių ženklų kaip „Procter&Gamble“, „Estrella“, „Unilever“ platintoja Lietuvoje ir Baltijos šalyse.