Rekomenduojami akcijų leidiniai

Naujausi akcijų leidiniai

Šiame akcijų leidinyje rasite prekybos tinklo BIKUVA parduotuvėse vykstančias akcijas ir taikomas nuolaidas. BIKUVA  akcijų leidinys galioja nuo 2024.02.06 iki 2024.03.03. Nuolaidos ir akcijos taikomos įvairioms pavienėms prekėms nurodytoms leidinyje. Atkreipiame dėmesį, kad BIKUVA  akcijų ir nuolaidų leidiniai yra nuolatos atnaujinami, todėl čia visuomet rasite aktualią informaciją apie įvairioms prekėms vykdomas akcijas ir taikomas nuolaidas. Daugiau informacijos apie BIKUVA parduotuvėse vykdomas akcijas bei taikomas nuolaidas ir jų sąlygas rasite leidinyje bei prekybos tinklo BIKUVA  internetinėje svetainėje.
„Bikuva“ tai statybinių ir apdailos medžiagų bei buities prekių parduotuvė, veikianti mažesniuose šalies miestuose bei rajonų centruose, pavyzdžiui, Utenoje, Jonavoje, Rokiškyje, Šilutėje ir kitur. „Bikuva“ akcijos ir gerų kainų pasiūlymai pirkėjams tapo prieinami nuo 1992 metų, kai atsidarė pirmoji šio prekybos tinklo parduotuvė Lietuvoje.
Šiuo metu visoje šalyje veikia daugiau nei 15 „Bikuva“ prekybos  tinklų, siūlančių įsigyti statybos, apdailos ir buities prekių, tokių kaip buitinė chemija, įvairi smulki ir stambi virtuvės technika, sodo ir daržo prekės, baldai, virtuvės įrankiai ir indai bei daugelis kitų. „Bikuva“ akcijos leidžia pirkėjams pasiūlyti kokybiškas žinomų prekių ženklų prekes už patrauklią kainą.
Kaip ir kitų prekybos centrų, taip ir „Bikuva“ akcijos nuolat keičiasi ir, atsižvelgiant į sezoną, pirkėjams yra siūlomos vis kitos prekės gera kaina. Platus prekių asortimentas padės įsigyti bene visas buičiai ar remonto darbams reikalingas prekes. O tiems, kurie nori ne tik įsigyti tai, ko reikia, bet ir sutaupyti – metas pavartyti prekybos tinklo akcijų leidinį ir susipažinti su šiuo metu galiojančiomis akcijomis!