IKI

IKI Čia paspaudę rasite IKI akcijų ir nuolaidų leidinius

UAB “Palink” valdomas prekybos tinklas IKI yra antras pagal apyvartą tinklas Lietuvoje ir viena iš dešimties didžiausių įmonių Baltijos šalyse, prekybinę veiklą vykdanti jau 20-tus metus.
Prekybos tinklas IKI yra vienas didžiausių darbdavių Baltijos šalyse. Lietuvoje yra beveik 7500 tinklo darbuotojų.
Svarbiausi prekybos tinklo IKI veiklos principai: kokybė, šviežumas ir geras aptarnavimas.
Prekybos tinklas IKI yra socialiai atsakinga kompanija, nuolat rengianti aplinkos tvarkymo, medelių sodinimo, nemokamos kraujo donorystės ir kitas akcijas.
IKI pirmasis rinkoje pristatė tokias naujoves kaip ekologiškas maišelis, savitarnos kasos, kainų žymėjimas litais ir eurais, lojalumo programa ir kt.
Prekybos tinklą IKI valdo savarankiškų Europos prekybos įmonių aljansas „Coopernic“, tai antra pagal dydį maisto prekių prekybos organizacija Europoje, kurios užimama rinkos dalis sudaro 10 proc.
Aljansas buvo įkurtas 2006 m., jo steigėjai yra antras pagal dydį tinklas Prancūzijoje „E.Leclerc“, antras pagal dydį Vokietijos prekybos tinklas „REWE“, antras pagal dydį Italijos prekybos tinklas „Conad“, antras pagal dydį Šveicarijos prekybos tinklas „Coop“ ir trečias pagal dydį Belgijos prekybos tinklas „Colruyt.“.

Daugiau informacijos rasite adresu www.iki.lt