Rekomenduojami akcijų leidiniai

Naujausi akcijų leidiniai

Šiame leidinyje pateikiamos parduotuvių tinkle ŠILAS vykstančios akcijos ir taikomos nuolaidos. ŠILAS akcijų leidinys galioja nuo 2024.06.05 iki 2024.06.18 visose ŠILAS parduotuvės. Nuolaidos ir akcijos taikomos įvairioms pavienėms prekėms bei prekių grupėms nurodytoms leidinyje, tačiau prekių kiekis yra ribotos. Atkreipiame dėmesį, kad ŠILAS akcijų ir nuolaidų leidiniai yra nuolatos atnaujinami, todėl čia visuomet rasite aktualią informaciją apie įvairioms prekėms vykdomas akcijas ir taikomas nuolaidas. Daugiau informacijos apie ŠILAS parduotuvėse vykdomas akcijas, taikomas nuolaidas bei jų sąlygas ieškokite leidinyje bei prekybos tinklo ŠILAS internetinėje svetainėje.
„Šilas“ – tai Kaune ir Kauno rajone veikiantis prekybos centras, išsidėstęs patogiose vietose prie gyvenamųjų kvartalų ir leidžiantis greitai bei paprastai įsigyti kasdienių prekių. „Šilas“ akcijos skirtos skubantiems kauniečiams, kurie nori būtiniausių buities prekių įsigyti arti namų.
Pirmoji „Šilas“ parduotuvė buvo atidaryta 1992 m. Kauno mieste, 2014 m. buvo atidaryta pirmoji parduotuvė rajone, o šiuo metu prekybos tinklą sudaro daugiau nei 20 parduotuvių. Nedidelio formato parduotuvės ir „Šilas“ akcijos pirkėjams leidžia greitai ir nebrangiai įsigyti svarbiausių prekių – šviežių daržovių, vaisių, duonos gaminių, kruopų ir buitinės chemijos bei kosmetikos prekių.
„Šilas“ akcijos yra orientuotos į pirkėjo patogumą ir galimybę įsigyti pagrindines kasdien naudojamas prekes. Čia nerasite itin didelio tos pačios rūšies prekių pasirinkimo, tačiau galėsite įsigyti tiek ir maisto produktų, tiek ir svarbiausių namų apyvokos daiktų: nuo augintinių ir sodo, daržo prekių iki prekių automobiliui, vaikiškų žaislų ar apatinio trikotažo. Apsipirkite greitai ir lengvai, apsilankę „Šile“!