Rekomenduojami akcijų leidiniai

Naujausi akcijų leidiniai

Šiuose akcijų leidiniuose pateikiamos SENUKAI prekybos tinklo parduotuvėse vykstančios akcijos ir taikomos nuolaidos. SENUKAI akcijų ir nuolaidų leidinys Nr.12 galioja nuo 2024.05.10 iki 2024.06.27. Nuolaidos ir akcijos taikomos įvairioms pavienėms prekėms ir prekių grupėms nurodytoms leidinyje, tačiau prekių kiekis yra ribotas. Atkreipiame dėmesį, kad prekybos centro SENUKAI akcijų ir nuolaidų leidiniai yra nuolatos atnaujinami, todėl čia visuomet rasite aktualią informaciją apie įvairioms prekėms vykdomas akcijas ir taikomas nuolaidas. Daugiau informacijos apie parduotuvėse SENUKAI vykdomas akcijas, taikomas nuolaidas ir jų sąlygas ieškokite leidinyje bei prekybos tinklo SENUKAI internetinėje svetainėje.
„Senukai“ – neabejotinai didžiausias ir populiariausias statybų, remonto ir sodo prekių prekybos centras Lietuvoje. Kas mėnesį čia apsiperka maždaug 1 mln. pirkėjų. Lietuvoje veikia net 85 parduotuvės, o „Senukai“ akcijos taip pat pasiekiamos ir 16-ai Latvijoje bei Estijoje ir 14-ai Baltarusijoje veikiančių parduotuvių pirkėjų.
Savo veiklą įmonė pradėjo 1992 m., o 1993 m. atidarė pirmąją parduotuvę Kaune, Jonavos gatvėje. Šiuo metu įmonėje dirba daugiau nei 7000 darbuotojų – tiek ir parduotuvėse, tiek ir administracijoje, logistikos srityje. „Senukai“ akcijos yra orientuojamos tiek į paprastus pirkėjus, tiek ir į meistrus ar statybos ir remontų paslaugas teikiančias įmones.
Perkant internetu „Senukai“ akcijos yra taikomos dalyvaujant lojalumo programoje „Draugų ratas“, prekes įsigyjant fizinėse parduotuvėse galima pasinaudoti „Mylimiausia“ kortele (ji taip pat galioja ir „Gintarinėje vaistinėje“ bei „Čili“ picerijose). Meistrams (ar įmonėms) yra skirta „Proficard“ nuolaidų kortelė, kuri galioja per 12 mėn. perkant prekių už 1000 Eur ar daugiau. Didelis prekių pasirinkimas leidžia pasiūlyti reikiamas prekes bene kiekvieno skoniui ir poreikiams, o lanksti nuolaidų sistema ir patrauklios akcijos leidžia prekes įsigyti už geriausią kainą!