EUROVAISTINĖ

EUROVAISTINĖ Čia paspaudę rasite EUROVAISTINĖS akcijų ir nuolaidų leidinius
 

Istorija 

Mūsų istorija prasidėjo 1998 m. – tuo metu Vilniuje veikė vos trys įmonei priklausančios vaistinės.
Po dvejų metų, 2000-aisiais, bendrovė valdė jau 26 vaistines. Tai buvo pirmasis Lietuvoje susikūręs vaistinių tinklas. Tais pačiais metais atsirado prekės ženklas EUROVAISTINĖ.
2003–2004 m. EUROVAISTINĖ sparčiai plėtėsi. Per šiuos metus buvo atidaryta šimtas naujų EUROVAISTINIŲ. Vidutiniškai per savaitę – po vieną naują vaistinę.
2006-ieji EUROVAISTINEI buvo ypatingi. Vaistinių skaičius Lietuvoje perkopė 200. EUROVAISTINĖ pirmoji šalyje pristatė visiškai kitokios koncepcijos vaistinę – čia, kaip ir daugelyje Europos šalių vaistinių, visi nereceptiniai vaistai išdėlioti savitarnos skyriuje. Pirmoji tokia vaistinė buvo atidaryta farmacininkų mieste Kaune. Klaipėdos „Akropolyje“ duris atvėrė didžiausia šalyje ir moderniausia Baltijos šalyse vaistinė, užimanti apie 1 200 kv. m plotą. Metų pabaigoje didžiausia šio tinklo vaistinė veiklą pradėjo Vilniuje, o 2007 m. pradžioje – Kaune.
Nuo 2007-ųjų EUROVAISTINĖ tapo tarptautinės įmonių grupės EUROAPOTHECA dalimi. Ši grupė vaistinių tinklus valdo keturiose Vidurio ir Rytų Europos šalyse.

Arti Jūsų 

EUROVAISTINĖS vardas gerai žinomas ir lengvai atpažįstamas. Šios vaistinės įsikūrusios visuose šalies rajonuose, gyventojams patogesnėse vietose, – gydymo įstaigose, šalia prekybos centrų. Jūsų patogumui EUROVAISTINĖ pirmoji įdiegė savitarnos vaistines. Klientai gali patys įvertinti medikamentų asortimentą ir jų kainas. Savitarnos skyriuje klientus konsultuoja profesionalūs farmacininkai.
Vilniuje veikia EUROVAISTINĖ „Drive“ – tai vienintelė šalyje budinčioji vaistinė, kurioje visą parą klientai aptarnaujami greitai ir patogiai – net neišlipę iš automobilio.

Jūsų puikiai savijautai, grožiui ir sveikatai

Mes siūlome ne tik vaistų, vitaminų, maisto papildų, vaistažolių, bet ir kūdikių maisto, priežiūros priemonių, prekių nėščiosioms, ortopedijos gaminių, itin daug natūralios kosmetikos ir higienos prekių.
EUROVAISTINĖ rūpinasi, kad gautumėte visus Lietuvoje registruotus vaistus. Neradę reikiamo vaisto, teiraukitės vaistininko apie galimybę jį užsakyti.

Pasiūlymai Jums

Mes siūlome žinomiausią Lietuvoje lojalumo ir nuolaidų programą Medus. Geriausiai šios programos naudą nusako faktas, kad beveik 80 proc. mūsų pardavimų yra įvykdomi naudojant „Medaus“ kortelę. Didelio klientų populiarumo sulaukia vaistinėse teikiamos papildomos paslaugos – įvairios specialistų konsultacijos grožio ir sveikatos klausimais, medicininiai įvairių rodiklių matavimai. Itin didelis dėmesys skiriamas žmonėms, kuriems vaistų reikia labiausiai, – pensininkams, neįgaliesiems ar sergantiems lėtinėmis ligomis. Daugelyje EUROVAISTINIŲ galima pasimatuoti kraujospūdį.

Didžiausios ir patogiausios vaistinės

Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune ir Šiauliuose veikia išskirtinės EUROVAISTINĖS – didžiausios ir patogiausios. Jos įsikūrusios prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“. Tai erdvios, šiuolaikiškos ir gausaus asortimento vaistinės, kuriose viskas įrengta taip, kad klientas jaustųsi patogiai ir rastų visko – nuo medikamentų iki leidinių apie sveikatą.

Jūsų pasitikėjimas - mūsų įvertinimas

Tyrimų bendrovės „AC Nielsen“ atlikto tyrimo duomenimis, EUROVAISTINĖ – vienas rinkos lyderių ir visais lygmenimis (nuo paprasto žinojimo iki emocinio prisirišimo) labai stiprus prekės ženklas. EUROVAISTINĖSE nuolat perka beveik 50 proc. apklaustųjų, beveik pusei apklaustųjų ji yra pagrindinė, mėgstamiausia ir kitiems rekomenduojama vaistinė.
EUROVAISTINĘ šalies gyventojai labiausiai vertina dėl patrauklių akcijų, specialių pasiūlymų, papildomų paslaugų, patogios vietos, ilgų darbo valandų, profesionalių konsultacijų, malonaus aptarnavimo, plataus asortimento, jaukios aplinkos ir savitarnos skyriaus paslaugų. O visų svarbiausia, kad 8 iš 10 vaistinių pirkėjų teigia, jog jie pasitiki EUROVAISTINE. Tai, kad tiek daug jūsų pasitiki mumis, aiškiai pasako viena – mes esame bene geriausiai jūsų lūkesčius patenkinanti vaistinė. Jūs žinote, kad mes visada dirbsime dėl jūsų. („AC Nielsen“ tyrimo duomenys, 2010 m.)
Daugiau informacijos rasite adresu www.eurovaistine.lt