LIDL akcijos

Rekomenduojami akcijų leidiniai

Naujausi akcijų leidiniai

Šiuose akcijų leidiniuose pateikiamos LIDL prekybos tinkle vykstančios akcijos ir taikomos nuolaidos.  Pagrindinis maisto prekių LIDL akcijų ir nuolaidų leidinys galioja nuo 2024.05.27 iki 2024.06.02. Nuolaidos ir akcijos taikomos įvairioms pavienėms prekėms bei prekių grupėms nurodytoms leidinyje, tačiau prekių kiekis yra ribotos  (tikslias akcijų ir nuolaidų galiojimo sąlygas rasite kiekviename LIDL akcijų leidiny). Atkreipiame dėmesį, kad LIDL akcijų ir nuolaidų leidiniai yra nuolatos atnaujinami, todėl čia visuomet rasite aktualią informaciją apie įvairioms prekėms vykdomas akcijas ir taikomas nuolaidas. Daugiau informacijos apie vykdomas akcijas, taikomas nuolaidas bei jų sąlygas ieškokite leidiniuose bei prekybos tinklo LIDL internetinėje svetainėje. Tinklapyje raskAkcija.lt visada rasite galiojančius LIDL pardutuvės akcijų ir nuolaidų leidinius, kurie yra nuolatos atnaujinami ir visada aktualūs.
Pirmoji „Lidl“ parduotuvė buvo atidaryta 1973 metais Vokietijoje. Tuo metu joje buvo apie 500 skirtingų prekių, o parduotuvėje dirbo tik 3 darbuotojai. Tačiau greitai „Lidl“ šūkis „Aukšta kokybė. Žemos kainos.“ atrado kelią ne tik į vokiečių, bet ir kitų šalių pirkėjų širdis. 10-ajame dešimtmetyje „Lidl“ akcijos ir geriausi prekių pasiūlymai jau buvo prieinami Prancūzijos ir Jungtinės Karalystės gyventojams, o 2017 m. „Lidl“ persikėlė per Atlantą ir atidarė pirmą parduotuvę JAV.
Baltijos šalyse „Lidl“ plėtrą pradėjo 2002 m., o Lietuvoje pirmosios 15 parduotuvių buvo atidarytos 2016 m., 2020 m. šis skaičius jau perkopė 50. „Lidl“ akcijos ir vartotojui palanki kainodara leidžia įsigyti kokybiškų maisto ir ne maisto prekių už patrauklią kainą. 
Kiekvienos šalies „Lidl“ parduotuvėje galima rasti tų pačių „Lidl“ prekinių ženklų prekių. Maždaug 80 proc. „Lidl“ prekių yra pagaminti pagal jų užsakymą. Likusios prekės – keičiasi priklausomai nuo to, kurioje šalyje apsiperkate. Pavyzdžiui, Lietuvoje „Lidl“ lentynose rasite vaisių, daržovių, mėsos ir pieno produktų, užaugintų ar pagamintų Lietuvoje. O „Lidl“ akcijos ir nuolaidos leidžia šių prekių įsigyti itin gera kaina!
Pagal užsakymą gaminta „Lidl“ produkcija yra geras pasirinkimas tiems, kas ieško gero kainos ir kokybės santykio. Lidl akcijos leidžia gera kaina įsigyti būtiniausių buities ir maisto priekių. Įvairių Lidl prekinių ženklų prekės apima bene visas būtiniausias kategorijas – nuo duonos, mėsos gaminių iki kosmetikos, buitinės chemijos, priemonių kūdikiams ir augintiniams. Atradus mėgstamas prekes sutaupyti bus išties paprasta!
               Be to, „Lidl“ siūlo ir labai lankstų lojalumo planą. Užtenka turėti savo išmanųjį telefoną ir jo programėlėje Lidl akcijos bus pasiekiamos vos keliais ekrano paspaudimais. Čia galėsite matyti, kiek pinigų jau išleidote šį mėnesį, kokius nuolaidų kuponus jau sukaupėte ar laimėjote bei kam šiuo metu taikomos akcijos. Išbandykite „Lidl“ programėlę arba atsiverskite akcijų leidinį telefono naršyklėje ir visus geriausius kainų pasiūlymus raskite vienoje vietoje!