Rekomenduojami akcijų leidiniai

Naujausi akcijų leidiniai

Šiuose akcijų leidiniuose pateikiamos RIMI prekybos tinkle vykstančios akcijos ir taikomos nuolaidos.  Pagrindinis RIMI akcijų leidinys Nr.29 galioja nuo 2024.07.23 iki 2024.07.29 nuolaidos ir akcijos taikomos įvairioms pavienėms prekėms bei prekių grupėms nurodytoms leidiniuose, tačiau prekių kiekis yra ribotos  (tikslias akcijų ir nuolaidų galiojimo sąlygas rasite kiekviename RIMI akcijų leidiny). Atkreipiame dėmesį, kad RIMI akcijų ir nuolaidų leidiniai yra nuolatos atnaujinami, todėl čia visuomet rasite aktualią informaciją apie įvairioms prekėms vykdomas akcijas ir taikomas nuolaidas. Daugiau informacijos apie vykdomas akcijas, taikomas nuolaidas bei jų sąlygas ieškokite leidiniuose bei prekybos tinklo RIMI internetinėje svetainėje.
„Rimi“ parduotuvės istorija prasidėjo 1977 metais, kai S. E. Hagenas Norvegijoje atidarė pirmąją žemų kainų parduotuvę „Rimi“. „Rimi“ akcijos ir gerų kainų pasiūlymai leido greitai išsiplėsti ne tik Norvegijos teritorijoje, bet ir Baltijos šalyse. 2003 m. atidarytas logistikos centras Latvijoje – jis buvo didžiausias logistikos centras Baltijos šalyse, vėliau buvo įkurtos atskiros įmonės, valdančios parduotuves Estijoje ir Lietuvoje. 2016 m. „Rimi“ įsigijo Lietuvoje veikiančias „Iki“ parduotuves ir dar labiau išplėtė savo prekybos tinklą.
„Rimi“ nuolat orientuojasi į naujausias tendencijas bei atsižvelgia į ekologinius ir tvarumo aspektus, kurdami ir plėtodami verslą. Nuo 2020 m. birželio „Rimi“ prekybos centruose nebeliko nykstančių žuvų, nuo 2025 m. „Rimi“ yra įsipareigoję nebeprekiauti narvuose laikomų vištų kiaušiniais ir t. t. O „Rimi“ akcijos nuolat skatina įsigyti tvarios bei ekologiškos produkcijos. Pavyzdžiui, 2020 m. „Rimi“ pradėjo bandomąjį projektą, kurio metu pirkėjai keliose parduotuvėse yra kviečiami įsigyti prekių be pakuočių – svertis maisto produktus, buitinę chemiją ir kt. produktus į savo atsineštą daugkartinę tarą. Todėl „Rimi“ akcijos yra ne tik draugiškos piniginei, bet ir leidžia apsiperkant rūpintis mūsų gamta!