Rekomenduojami akcijų leidiniai

Naujausi akcijų leidiniai

Šiame leidinyje rasite vaistinių tinkle GINTARINĖ vaistinė vykstančias akcijas, taikomas nuolaidas. Taip pat leidinyje pristatomos įvairios naujienos bei naudingi ir sveiki pasiūlymai. GINTARINĖS VAISTINĖS leidinys galioja nuo 2023.06.01 iki 2024.06.30. Nuolaidos galioja su MYLIMIAUSIA, GINTARINE arba IKI PREMIJA kortele. Jei leidinyje pateiktos kainos ir kita informacija nesutampa su vaistinėje esančia, prašome vadovautis vaistinėje esančia informacija, o informaciją esančią leidinyje vertinti kaip spaudos klaidą. Nuolaidos ir akcijos nesumuojamos. Visoms leidinyje pateiktoms kainoms papildomos nuolaidos netaikomos. Akcinių prekių kiekis gali būti ribotas. Daugiau informacijos apie vykstančias akcijas, bei jų sąlygas rasite GINTARINĖS vaistinės akcijų leidinyje, vaistinės internetinėje svetainėje arba bet kurioje vaistinėje GINTARINĖ.
Jau bene 20 metų Lietuvoje veikia „Gintarinės vaistinės“ tinklas. 2019 m. šios vaistinės apyvarta viršijo 100 mln. Eur, o kasdien įmonės vaistinėse visoje Lietuvoje apsilanko tūkstančiai pirkėjų. „Gintarinė vaistinė“ akcijos leidžia sutaupyti ir įsigyti reikiamų produktų pigiau, o plati pasiūla užtikrina, kad užsukę į vaistinę gausite tai, ko ieškote.
Įmonės vaistinėse ir administracijoje dirba beveik 1000 darbuotojų, jie kasdien rūpinasi, kad jus pasiektų kokybiškos prekės iš viso pasaulio. „Gintarinė vaistinė“ akcijos taikomos ne tik vaistams, bet ir higienos prekėms, kosmetikai ir kitiems garsių firmų gaminiams. „Nivea“, „Vichy“, „Bioderma“ – tai tik keli prekių ženklai, kurių produkcijos rasite šio tinklo vaistinėse.
„Gintarinė vaistinė“ akcijos leidžia ne tik sutaupyti, bet ir prisidėti prie svarbių socialinių projektų. Šio tinklo vaistinės stengiasi būtų socialiai atsakingos ir nuolat bendradarbiauja su įvairiais paramos fondais bei finansiškai remia įvairias su sveikata ir sveikatinimu susijusias iniciatyvas. Pavyzdžiui, dalį pelno nuo tam tikrų produktų skiria atitinkamai socialinei iniciatyvai ar paramos fondui. Apsilankykite vaistinės puslapyje internete ir sužinokite, kam jūsų pasirinkimas gali padėti šiuo metu!