NORFA

NORFA Čia paspaudę rasite NORFA akcijų ir nuolaidų leidinius
 
1997 m. įsteigta UAB „Norfos mažmena“ yra viena iš dinamiškiausiai besivystančių mažmeninės prekybos bendrovių Lietuvoje. Bendrovė valdo 127 parduotuves ir pagal jų skaičių yra trečia šalyje.
„Norfos“ 2011 m. prekių ir paslaugų pardavimai siekė 1,549 mlrd. litų su pridėtinės vertės mokesčiu (PVM) – 2.5 proc. daugiau nei 2010 m., kai bendrovės pardavimai sudarė 1,511 mlrd. litų. Be PVM “Norfos” apyvarta lyginamuoju laikotarpiu padidėjo nuo 1,256 mlrd. iki 1,283 mlrd. litų. 
„Norfos mažmena“ priklauso „Norfos“ įmonių grupei, ir kartu su bendrove „Rivona“, užsiimančia logistikos, tarptautinių pervežimų, nekilnojamo turto nuoma ir kita veikla, sudaro grupės branduolį.
Konsoliduoti „Norfos“ įmonių grupės pardavimai ir paslaugos pernai pasiekė 2,504 mlrd. litų (be PVM) – 3,6 proc. daugiau nei 2010 m., kai grupės apyvarta sudarė 2,417 mlrd. litų.
„Norfoje“ dirba 3287 darbuotojai. Bendrovėje įdiegta bei nuolat tobulinama lanksti darbo užmokesčio ir darbuotojų skatinimo sistema.
Sparčią bendrovės plėtrą ir gerus finansinius rezultatus lemia lietuviškų prekių gausa „Norfos“ prekybos centruose, aptarnavimo kokybės gerinimas bei efektyvi nuolaidų sistema. „Norfa“ siekia, kad įmonės prekybos taškuose būtų nustatytas optimalus prekės kokybės ir kainos santykis.
Tinklas reguliariai rengia nuolaidų akcijas. Kiekviena „Norfos mažmenos“ parduotuvė turi licenciją prekiauti alkoholio ir tabako gaminiais. Pastaraisiais metais „Norfa“ yra išsikovojusi vienos iš geriausiai dirbančių įmonių Lietuvos mažmeninės prekybos rinkoje vardą.
„Norfos mažmenos“ savininkai - grupė fizinių asmenų, Lietuvos Respublikos piliečių.
„Norfos mažmenos" įstatinis kapitalas sudaro 12,12 mln. litų.
Bendrovės būstinė įsikūrusi Savanorių pr. 176, Vilniuje.
„Norfos mažmena“ orientuojasi į vidutines pajamas gaunantį praktišką pirkėją. Rinkos tyrimų kompanijos „AC Nielsen“ duomenimis, 72 proc. „Norfos“ pirkėjų yra moterys. Didžioji dalis „Norfos“ pirkėjų yra vidutinio amžiaus ir yra šeimos žmonės.
Daugiau informacijos rasite adresu www.norfa.lt