DROGAS

DROGAS Čia paspaudę rasite DROGAS akcijų ir nuolaidų leidinius

Jau praėjo 10 metų, kai Lietuvoje 2001 metais buvo atidaryta pirmoji  DROGAS parduotuvė. Šiandien Lietuvoje veikia 47 parduotuvės, 16 iš jų yra Vilniuje, kitos 31 – rajonų centruose ir mažesniuose miestuose. Per 10 veiklos metų Lietuvos pirkėjai pamėgo DROGAS parduotuves, kuriose kiekvienas pirkėjas gali rasti jam priimtina kaina grožio, sveikatos ir namų priežiūros prekių. Šiuo metu DROGAS parduotuvėse visoje Lietuvoje dirba daugiau nei 400 darbuotojų, o pati įmonė darbo rinkoje vertinama kaip  socialiai atsakingas ir patikimas darbdavys.
DROGAS parduotuvės klientams siūlo daugiau nei 10 000 kasdienio naudojimo prekių: dekoratyvinės kosmetikos, veido ir kūno priežiūros priemonių, plaukų dažų, plaukų priežiūros ir modeliavimo priemonių, asmens higienos, parfumerijos ir galanterijos prekių, pėdkelnių ir kojinių, prekių vaikams, buitinės chemijos priemonių ir buities prekių.
Pastaruoju metu parduotuvėse DROGAS siūlomų išskirtinių prekių, kurių Baltijos šalyse galima rasti tik šio tinklo parduotuvėse, asortimentas sparčiai didėjo. Dabar DROGAS parduotuvėse galima įsigyti daugiau nei 2000 įvairių kokybiškų prekių itin patraukliomis kainomis. Apie prekių, pažymėtų ženklu „Tik Drogas“, kokybę liudija tokių nepriklausomų Vokietijos kompanijų ekspertų kaip, pvz., OKO TEST ir STIFTUNG WARENTEST, kokybės lipdukai. Šios kompanijos jau seniai pelnė Vokietijos gyventojų pasitikėjimą.
Pirmosios DROGAS parduotuvės pagrindinį dėmesį skyrė buities, asmens higienos, galanterijos ir plaukų priežiūros prekėms. Bet, laikui bėgant, atsižvelgiant į rinkos tendencijas ir klientų pageidavimus, įmonė pakeitė parduotuvių interjerą, išplėtė asortimentą ir atnaujino prekės ženklą. DROGAS parduotuvėse visos prekės išdėstytos konkrečiuose segmentuose, kuriuos galima lengvai atpažinti pagal spalvas. Grožio prekių galima rasti rožinės spalvos segmente, sveikatos prekių – mėlynos spalvos, buities prekių – oranžiniame segmente. Mėlynas ir žalias segmentas skirtas pirkėjų  aptarnavimo zonai. Tokiu būdu DROGAS pirkėjams sukuriama harmoninga ir patogi aplinka, jiems lengviau rasti reikiamas prekes. Parduotuvėse DROGAS patogu apsipirkti tiek skubantiems pirkėjams, tiek pirkėjams, kurie nori pasimėgauti pačiu pirkimo procesu.
DROGAS ypatingą dėmesį skiria personalo mokymams ir darbuotojų kvalifikacijos kėlimui. Pirkėjų aptarnavimo kokybė yra DROGAS įmonės veiklos prioritetas. Parduotuvių darbuotojai turi galimybę įgyti profesinių žinių ir gebėjimų mokydamiesi pagal sistemą „Drogas Retail Academy“ („DROGAS mažmeninės prekybos akademija“). Tai yra kelių lygių mokymų projektas, kuris nuolat papildomas nauja mokomąja medžiaga. Siekdami patobulinti praktines žinias, darbuotojai lanko seminarus, kuriuos organizuoja prekių tiekėjai, ir dalyvauja kompanijos darbuotojų konferencijose.
 
Parduotuvių kontaktus ir daugiau informacijos rasite adresu www.drogas.lt