GINTARINĖ VAISTINĖ

GINTARINĖ VAISTINĖ Čia paspaudę rasite GINTARINĖS VAISTINĖS akcijų ir nuolaidų leidinius

Kodėl GINTARINĖ VAISTINĖ?
Nuo seno gintarui buvo priskiriama gydomoji galia. Dar antikos laikais gintaras, ypač gintaro rūgštis, naudota farmakologijoje. Archeologiniai radiniai liudija apie tai, kad gintaras buvo naudojamas jau nuo paleolito laikų. Akmens amžiuje jis netgi atliko pinigų funkciją. Tikėta jo gydančia galia. Malšino ausų, akių, skrandžio ir dantų skausmus, saugojo nuo reumato. Ir dabar Lietuvoje dažna moteris, susirgusi struma, skuba įsigyti gydomuosius gintaro karolius – nešlifuoto natūralaus gintaro vėrinį. Niekas nenuginčys bent jau to, kad gintaro karoliai, liesdamiesi prie odos, kaupia elektrostatinį krūvį, o oksiduotame paviršiuje kaip tik yra daugiausiai gintaro rūgšties. Būdama biostimuliatoriumi, laki gintaro rūgštis teigiamai veikia kvėpavimo organus; stimuliuoja nervų sistemą, skatina atstatomuosius procesus, gerai veikia širdį ir inkstus. Vienai seniausių Lietuvos vaistinių, esančių gintarinėje Baltijos jūros pakrantėje (Vytauto g. 33, Palangoje), prisijungus prie naujai kuriamo vaitinių tinklo, kilo mintis šį tinklą pavadinti GINTARINIŲ VAISTINIŲ vardu.
Gintarinės vaistinės ženklo pagrindas - gintaras – kuris simbolizuoja ilgaamžiškumą,  teigiamą energiją, sveikatą.
Raidžių išsidėstymas ratu, aplink gintarą, simbolizuoja saulę. Spalva – lengva oranžinė – jaukumas, šiluma. Gintaras, tai šviesi, saulę primenanti ir rankoje šilumą skleidžianti, lengvesnė už akmenį medžiaga.
 
Nuo gilios senovės iki šių laikų imta manyti, kad gintaras gali apsaugoti nuo blogųjų dvasių. Manoma, kad iš šio tikėjimo ir kilo pavadinimas „gint - aras“ („ginti“, „saugoti“), o vaistinės pagrindinis tikslas – patarti ir padėti, saugant žmonių sveikatą. Atsižvelgiant į šias teigiamas gintaro savybes, ir buvo pasirinktas Gintarinės vaistinės vardas.

Daugiau informacijos rasite adresu www.gintarine.lt, arba paskambinę nemokamu informacijos telefonu 880010008