Rekomenduojami akcijų leidiniai

Naujausi akcijų leidiniai

Šiame leidinyje pateikiamos CAMELIA vaistinių tinkle vykstančios akcijos, taikomos nuolaidos, taip pat pristatomos įvairios naujienos bei naudingi ir sveiki pasiūlymai. CAMELIA VAISTINĖS leidinys  galioja nuo 2024.05.01 iki 2024.05.31. Nuolaidos galioja su Mažų kainų kortele. Jei leidinyje pateiktos kainos ir kita informacija nesutampa su vaistinėje esančia, prašome vadovautis vaistinėje esančia informacija, o informaciją esančią leidinyje vertinti kaip spaudos klaidą. Nuolaidos ir akcijos nesumuojamos. Visoms leidinyje pateiktoms kainoms papildomos nuolaidos netaikomos. Akcinių prekių kiekis gali būti ribotas. Daugiau informacijos apie vykstančias akcijas, bei jų sąlygas rasite CAMELIA vaistinės akcijų leidinyje, vaistinės internetinėje svetainėje arba bet kurioje CAMELIA vaistinėje.
Lietuviško kapitalo „Camelia“ vaistinių tinklas yra gerai įsitvirtinęs mūsų šalies rinkoje. „Camelia“ vaistinė akcijos yra lengvai prieinamos ir mažų miestelių gyventojams, ir tiems, kurie gyvena didmiesčiuose. Prekybai suaktyvėjus internete, dabar „Camelia“ vaistinėje galima apsipirkti būnant praktiškai bet kur – elektroninė parduotuvė puikiai pritaikyta ne tik apsipirkimui naudojant kompiuterį, bet ir kitus išmaniuosius įrenginius: planšetes, telefonus.
„Camelia“ vaistinė akcijos ir konkurencinga pasiūla, leido šiam tinklui užsitikrinti stabilų įmonės augimą. Nuo įkūrimo 1991 m. „Camelia“ vaistinių tinklas plėtėsi ir šiandien visoje šalyje veikia daugiau nei 300 vaistinių. 2011 m. įmonės apyvarta viršijo 100 mln. Eur ribą, o 2012 m. „Camelia“ tinklą valdanti UAB „Nemuno vaistinė“ įsigijo Latvijos vaistinių tinklą „Ingen Pharma“ ir išplėtė savo veiklą į kaimyninę šalį.
Šiuo metu „Camelia“ vaistinė akcijos džiugina pirkėjus patrauklių kainų pasiūlymais bei save įvardija kaip mažų kainų vaistinių tinklą. Žinoma, čia įsigyti galėsite ne tik receptinių ar nereceptinių vaistų, bet ir dekoratyvinės kosmetikos, maisto papildų, medicinos prekių ir technikos, prekių mamai ir vaikui.