Rekomenduojami akcijų leidiniai

Naujausi akcijų leidiniai

Šiame leidinyje pateikiamos BENU vaistinių tinkle vykstančios akcijos, taikomos nuolaidos, taip pat pristatomos įvairios naujienos bei naudingi ir sveiki pasiūlymai. BENU vaistinės leidinys galioja nuo 2024.04.02 iki 2024.04.30. Nuolaidos galioja su BENU kliento arba "Mano Rimi" kortele. Jei leidinyje pateiktos kainos ir kita informacija nesutampa su vaistinėje esančia, prašome vadovautis vaistinėje esančia informacija, o informaciją esančią leidinyje vertinti kaip spaudos klaidą. Nuolaidos ir akcijos nesumuojamos. Visoms leidinyje pateiktoms kainoms papildomos nuolaidos netaikomos. Akcinių prekių kiekis ribotas. Čia visuomet bus paskelbtas pats naujas BENU leidinys. Daugiau informacijos apie vykstančias akcijas, bei jų sąlygas rasite BENU vaistinės akcijų leidinyje, bet kurioje BENU vaistinėje arba internetinėje svetainėje.
„BENU vaistinė“ priklauso „Phoenix group“ – vienai didžiausių farmacijos kompanijų Europoje. Šiuo metu „Phoenix group“ valdo daugiau nei 2700 vaistinių 14-oje Europos šalių, turi daugiau kaip 160 logistikos centrų ir beveik 40 tūkst. darbuotojų. „BENU vaistinė“ akcijos, rinkodara ir geroji praktika – yra bendrai koordinuojama visose šalyse, kur veikia šio tinklo vaistinės.
Baltijos šalyse veikia daugiau nei 200 šio tinklo vaistinių, o „BENU vaistinė“ akcijos ir prekių asortimentas yra bendrai kuruojamas tiek ir Lietuvoje, tiek ir „BENU Apteek“ (Estijoje) bei „BENU Aptieka“ (Latvijoje). Čia galite rasti tų pačių gamintojų prekes, jūsų pamėgtus maisto papildus ar užkandžius, kurie yra bendrai paskirstomi po visas šio tinklo vaistines Baltijos šalyse.
„BENU vaistinė“ akcijos leidžia užtikrinti puikų kainos ir kokybės santykį, o šio tinklo kuriami produktai „Livsane“ jau užsitarnavo vartotojų simpatijas. Vokietijoje gaminama „Livsane“ linija – tai kokybiški maisto papildai ir nereceptiniai vaistai: nuo vitamino C, baltymų miltelių iki nėštumo testo ar vaistų nuo slogos.