Rekomenduojami akcijų leidiniai

Naujausi akcijų leidiniai

Šiame leidinyje pateikiamos EUROVAISTINĖ vaistinių tinkle vykstančios akcijos ir taikomos nuolaidos. EUROVAISTINĖS akcijų leidinys galioja nuo 2024.04.01 iki 2024.04.30. Jei akcijų leidinyje pateiktos kainos ir kita informacija nesutampa su vaistinėje esančia, prašome vadovautis vaistinėje esančia informacija, o informaciją esančią leidinyje vertinti kaip spaudos klaidą. Nuolaidos ir akcijos nesumuojamos. Visoms leidinyje pateiktoms kainoms papildomos nuolaidos netaikomos. EUROVAISTINĖS akcijų salygos bet kada gali keistis. Akcinių prekių kiekis gali būti ribotas. Prieš vartojant vaistus prašome įdėmiai perkaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti kaip nurodyta.
„Eurovaistinė“ – tai pirmasis vaistinių tinklas Lietuvoje, įsikūręs 1998 m. Šiuo metu visoje Lietuvoje veikia daugiau kaip 280 vaistinių, o „Eurovaistinė“ akcijos yra pasiekiamas ir didelių, ir mažų miestų ir miestelių gyventojams. Dažnai vaistinės yra įsikūrusios šalia prekybos centrų, kad apsipirkti būtų patogu ir paprasta, o „Eurovaistinė“ visada būtų pakeliui.
„Eurovaistinė“ yra viena populiariausių vaistinių šalyje, joje rasite platų receptinių ir nereceptinių vaistų, maisto papildų, užkandžių ir gėrimų asortimentą. Per mėnesį „Eurovaistinė“ akcijos pritraukia apie 1,5 mln. klientų. „Eurovaistinė“ tinkle dirba 1500 specialistų – vaistininkų, pardavėjų-konsultantų, administracijos darbuotojų, logistikos specialistų.
„Eurovaistinė“ akcijos yra orientuotos į šeimos namų vaistinėlę – čia reikalingus vaistus ras ir kūdikius auginantys tėveliai, ir senjorai. Vaistinės darbuotojai visada patars ir pakonsultuos, įsigyjant nereceptinį vaistą, o receptinių vaistų įsigijimas bus lengvas ir greitas, nes populiariausi receptiniai vaistai jau bus jūsų vietinėje vaistinėje arba, reikalui esant, juos bus galima užsakyti iš kitos vaistinės. Itin platus asortimentas leidžia pasiūlyti po kelias skirtingų gamintojų vaistų alternatyvas, kad sau tinkantį vaistą galėtumėte pasirinkti pagal gydytojo rekomendacijas, biudžetą ar alergijas.