Rekomenduojami akcijų leidiniai

Naujausi akcijų leidiniai

Šiame akcijų leidinyje pateikiamos ŠVAROS PREKĖS parduotuvėse vykstančios akcijos ir taikomos nuolaidos. Prekybos centro ŠVAROS PREKĖS akcijų leidinys galioja iki 2024.05.31. Nuolaidos ir akcijos taikomos įvairioms pavienėms prekėms bei prekių grupėms nurodytoms leidinyje, tačiau prekių kiekis yra ribotas. Atkreipiame dėmesį, kad ŠVAROS PREKĖS akcijų ir nuolaidų leidiniai yra nuolatos atnaujinami, todėl čia  visuomet rasite aktualią informaciją apie įvairioms prekėms vykdomas akcijas ir taikomas nuolaidas. Daugiau informacijos apie ŠVAROS PREKĖS parduotuvėse vykdomas akcijas bei taikomas nuolaidas ir jų sąlygas rasite leidinyje bei prekybos tinklo ŠVAROS PREKĖS internetinėje svetainėje.
„Švaros prekės“ – vieniems tai naujai atrasta apsipirkimo vieta, o kitiems tai parduotuvė, be kurios tiesiog neįmanoma apsieiti. Čia rasite bene viską, kas yra susiję su švara ir asmenine higiena: nuo klozeto valiklio ir šunų maisto iki blakstienų tušo ar maisto papildų. „Švaros prekės“ akcijos džiugina ir naujus jos pirkėjus ir reguliarius šios parduotuvės lankytojus. Metas ir jums atrasti šią parduotuvę!
Nors savo veiklą „Švaros prekės“ pradėjo tik 2003 metais, tačiau šiuo metu Lietuvoje veikia jau daugiau kaip 20 mažmeninės prekybos parduotuvių, įmonė taip pat teikia ir didmeninės prekybos paslaugas. „Švaros prekės“ akcijos taikomos įvairiems parduotuvės produktams, kurių tiekėjai yra gamintojai Vokietijoje, Šveicarijoje, Didžiojoje Britanijoje ir kitose Europos šalyse.
„Švaros prekės“ akcijos leidžia prekes įsigyti itin gera kaina, ne veltui ir parduotuvės šūkis yra „Visada geros kainos!“ Tikriausiai „Švaros prekės“ yra vienas iš tų puikių pavyzdžių, kad prekės ženklas dar nieko nereiškia. Čia rasite mažiau girdėtų kosmetikos prekių ženklų, pavyzdžiui, „Revers“, „Delia“ ar „Dzintars“, kurių produkcija jus nustebins savo efektyvumu. Išbandykite!