Rekomenduojami akcijų leidiniai

Naujausi akcijų leidiniai

Šiame leidinyje pateikiamos NORFA vaistinėse vykstančios akcijos ir taikomos nuolaidos. NORFOS vaistinės akcijų leidinyje nurodytos kainos ir pasiūlymai galioja nuo 2023.05.01 iki 2024.05.31. Nuolaidos taikomos su PC NORFA lojalumo kortele. Nurodytos vaistinių preparatų kainos galioja visiems. Prekių kiekis ribotas. Jei leidinyje kaina ar kita informacija nesutampa su vaistinėje esančiomis - tai spaudos klaida, vaistinėje nurodyta preparato kaina ir kita informacija yra teisinga. Leidinyje išspausdintiems produktams papildomos nuolaidos netaikomos. Nuolaidos nesumuojamos. Daugiau informacijos apie vykstančias akcijas, bei jų sąlygas rasite NORFA vasitinės akcijų leidinyje, internetinėje svetainėje arba bet kurioje NORFA vaistinėje.
UAB „Nacionalinė farmacijos grupė“ jau daugiau kaip 10 metų vienija UAB „Limedika“, UAB „Gintarinė vaistinė“ ir UAB „Norfos vaistinė“. Kol „Limedika“ užsiima vaistų gamyba, logistika ir saugojimu, šios grupės vaistinės leidžia jų klientams įsigyti vaistų itin gera kaina. „Norfa vaistinė“ akcijos yra orientuotos į praktiškus žmones, kurie ne tik nori įsigyti būtiną medikamentą, bet ir sutaupyti.
„Norfa vaistinė“ akcijos ir prekių pasiūla yra skirta taupantiems žmonėms. Čia rasite vaistų, higienos prekių ir kosmetikos itin žema kaina. Visos šio tinklo vaistinės yra įsikūrusios „Norfa“ prekybos centruose, kad apsipirkę maisto prekių, šalia galėtumėte įsigyti ir jums reikalingų vaistų ar maisto papildų.
Jei norite sutaupyti įsigydami higienos prekių, kosmetikos, sekite, ką siūlo „Norfa vaistinė“ akcijos – šių grupių prekėms taikomos nuolaidos net iki 40 proc. Tiesa, kadangi „Gintarinė vaistinė“ ir „Norfa vaistinė“ priklauso tai pačiai farmacijos grupei, čia taikomos nuolaidos dažnai sutampa, tačiau „Norfa vaistinėse“ visada rasite pigesnių alternatyvų žinomiems prekių ženklams.