Rekomenduojami akcijų leidiniai

Naujausi akcijų leidiniai

Šiame leidinyje pateikiamos DROGAS parduotuvių tinkle vykstančios akcijos ir taikomos nuolaidos. DROGO akcijų leidinys galioja nuo 2024.02.01 iki 2024.03.03. Nuolaidos ir akcijos taikomos įvairioms pavienėms prekėms bei prekių grupėms nurodytoms leidinyje. Leidinyje nurodytų prekių kiekis gali būti ribotas. Jeigu DROGAS akcijų leidinyje kainos nesutampa su kainomis DROGAS parduotuvėse, galioja parduotuvės kaina. Atkreipiame dėmesį, kad DROGAS akcijų ir nuolaidų leidiniai yra nuolatos atnaujinami, todėl čia visuomet rasite aktualią informaciją apie įvairias vykdomas akcijas ir taikomas nuolaidas. Daugiau informacijos apie DROGAS parduotuvėse vykdomas akcijas, taikomas nuolaidas bei jų sąlygas ieškokite leidinyje bei prekybos tinklo DROGAS internetinėje svetainėje.
1841 m. Honkonge buvo įkurta nedidelė parduotuvė, prekiaujanti tuomet dar retu produktu Kinijoje – vakarietiškais medicinos produktais. Per 180 veiklos metų „A. S. Watson Group“ tapo didžiausia sveikatos ir grožio produktų prekybos įmone pasaulyje, o šio koncerno dalis – „Drogas“ prekybos tinklas ir „Drogas“ akcijos šiuo metu leidžia ir Lietuvos gyventojams naudotis didelės įmonės siūlomomis konkurencingomis kainomis bei plačiu asortimentu.
Nors įmonės veikla prasidėjo Kinijoje, tačiau verslas sėkmingai plėtėsi. 2000-aisiais „A. S. Watson Group“ pradėjo savo plėtrą Europoje. Šiandien puikiai žinome ne tik „Drogas“ tinklą, veikiantį Lietuvoje ir Latvijoje, bet ir „Rossman“ (Lenkijoje, Čekijoje, Vengrijoje), „Kruidvat“ (Belgijoje, Danijoje) bei „Drogo“ dizainą ir prekių pasiūlą išlaikiusią, tik „Watsons“ pavadintą parduotuvę Rusijoje, Ukrainoje.
„Drogas“ akcijos ir prekių pasiūla yra labai panašios visose šiose parduotuvėse – čia prekiaujama gero kainos ir kokybės santykio prekėmis kasdienai, o platus asortimentas leis išsirinkti tai, kas geriausiai atitinka jūsų biudžetą. Nenustebkite, jei keliaudami po Azijos šalis atpažinsite „Drogo“ logotipą – čia parduotuvės „Watsons“ yra itin populiarios, o „Drogo“ dizainas ir visa reklaminė medžiaga yra kuriama atsižvelgiant į vieningą įmonės dizaino koncepciją.