Rekomenduojami akcijų leidiniai

Naujausi akcijų leidiniai

Šiuose akcijų leidiniuose pateikiamos IKI prekybos tinkle vykstančios akcijos ir taikomos nuolaidos. IKI akcijų ir nuolaidų leidiniai galioja  nuo 2024.05.27 iki 2024.06.02 IKI tinklo parduotuvės (kiekviename IKI akcijų leidiny yra nurodytos atskiros akcijų ir nuolaidų galiojimo sąlygos). Nuolaidos ir akcijos taikomos įvairioms pavienėms prekėms bei prekių grupėms nurodytoms leidiniuose, tačiau prekių kiekis yra ribotos. Atkreipiame dėmesį, kad prekybos tinklo IKI akcijų ir nuolaidų leidiniai yra nuolatos atnaujinami, todėl čia visuomet rasite aktualią informaciją apie įvairioms prekėms vykdomas akcijas ir taikomas nuolaidas. Daugiau informacijos apie IKI parduotuvėse vykdomas akcijas, taikomas nuolaidas bei jų sąlygas ieškokite leidiniuose bei prekybos tinklo IKI internetinėje svetainėje.
1991 metais prasidėjo prekybos centro „Iki“ istorija. Tais metas trys belgai broliai Ortizai persikėlė gyventi į Lietuvą ir jau po metų duris atvėrė pirmoji „Iki“ parduotuvė Lietuvoje, o „Iki“ akcijos pradėjo džiuginti taupius ir racionalius jos pirkėjus.
Ieškodami naujų sprendimų, „Iki“ prekybos centrai buvo pirmieji Lietuvoje, pradėję taikyti lojalumo programą. Iki tol šis konceptas lietuviams buvo nepažįstamas, o 2003 m. specialios „Iki“ akcijos tapo prieinamo tik tiems, kurie turi „IKI Premija“ kortelę. Taip pat parduotuvė pradėjo taikyti nuolaidų sistemą „Jums grįžta“, kai dalis pinigų už pirkinius grįžta į lojalumo kortelę ir ją galima panaudoti kito apsipirkimo metu. Dabar tai bene kiekviename didesniame prekybos centre žinoma ir taikoma nuolaidų sistema.
Parduotuvė „Iki“ valdė ir gerai žinomas mažų kainų parduotuves „Cento“, tiesa, iki 2016 m. visos šios parduotuvės buvo pervadintos į „Iki“, o pigesnių produktų ieškantiems pirkėjams pasiūlyta atskira prekių linija „Clever“. „Iki“ akcijos ir taikomos nuolaidų sistemos leidžia įsigyti kasdienius produktus už geresnę kainą – apsipirkite protingai ir sutaupykite!
               IKI akcijos gali padėti sutaupyti apsiperkant ir gyvai, ir internetu. Susipažinti su tą savaitę taikomomis nuolaidomis galite pavartę akcijų leidinį internete ar fizinę leidinio versiją prekybos centre. IKI parduotuvės yra skirstomos į A ir A1 kategorijas pagal parduotuvės dydį. Akcijų leidinyje prie prekės visada bus pažymėta, kurio dydžio parduotuvėje galėsite įsigyti norimą prekę. Taigi visada žinosite, ar konkreti prekė bus prie jūsų namų esančiame prekybos centre.
               IKI akcijos, nuolaidos ir išpardavimai – tai puiki proga sutaupyti ir įsigyti mėgstamų prekių geresne kaina. Ilgai galiojančias ar negendančias prekes galite įsigyti ir didesniais kiekiais, jei norite sutaupyti ilgalaikėje perspektyvoje. Tai leis geriausiai išnaudoti akcijų leidinį ir planuotis protingus bei taupius apsipirkimus. Sutaupykite daugiau ir apsipirkite patogiau su IKI!