Rekomenduojami akcijų leidiniai

Naujausi akcijų leidiniai

Šiame akcijų leidinyje pateikiamos AIBĖ parduotuvių tinkle vykstančios akcijos ir taikomos nuolaidos.  AIBĖ akcijų leidinys galioja nuo 2024.05.30 iki 2024.06.11 visose AIBĖ parduotuvėse. Nuolaidos ir akcijos taikomos įvairioms pavienėms prekėms bei prekių grupėms nurodytoms leidinyje, tačiau prekių kiekis yra ribotos. Čia visuomet bus paskelbtas naujausias AIBĖ leidinys. Atkreipiame dėmesį, kad AIBĖ akcijų ir nuolaidų leidiniai yra nuolatos atnaujinami, todėl čia visuomet rasite aktualią informaciją apie įvairioms prekėms vykdomas akcijas ir taikomas nuolaidas. Daugiau informacijos apie AIBĖ parduotuvėse vykdomas akcijas, taikomas nuolaidas bei jų sąlygas ieškokite leidinyje bei prekybos tinklo AIBĖ internetinėje svetainėje.
Jei didieji miestai gali pasigirti prekybos centrų gausa, tai rajonuose dažnai rasime tik vieną parduotuvę kelių ar net keliolikos kilometrų spinduliu. Nedidelės regionų parduotuvės ir pavieniai prekybininkai, norėdami sėkmingai konkuruoti su tuo metu sparčiai populiarėjusiais didžiaisiais prekybos tinklais, 1999 m. susijungė į įmonių aljansą „Aibė“. „Aibė“ akcijos ir kainodara galėjo tapti lygiaverte konkurente kitiems prekybos centrams.
„Aibė“ savo aljanso nariams padeda rūpintis rinkodara, reklama, organizuoja aljanso narių susitikimus ir mokymus. Nors skirtingas aljanso parduotuves valdo skirtingos nedidelės privačios įmonės, tačiau „Aibė“ akcijos ir pagrindinės parduotuvių prekės yra vieningos visoje šalies teritorijoje. Tai leidžia planuoti bendrus išpardavimus, į prekybos centrus pristatyti tas prekes, kurios yra populiariausios bei prisitaikyti prie pirkėjų poreikių. 
„Aibė“ akcijos yra taikomas atsižvelgiant į pirkėjų poreikius ir pirkimo įpročius. „Aibė“ aljanso parduotuvės siekia suteikti galimybę įsigyti pirmo būtinumo prekių arčiau namų. Mažos parduotuvės suteikia galimybę apsipirkti greitai ir negaišti eilėse. O įvairių prekių pasiūla užtikrina, kad „Aibė“ parduotuvėse rasite viską, ko gali prireikti šiandien!