Rekomenduojami akcijų leidiniai

Naujausi akcijų leidiniai

Šiuose akcijų leidiniuose pateikiamos KUBAS prekybos tinklo parduotuvėse vykstančios akcijos ir taikomos nuolaidos. KUBAS akcijų ir nuolaidų leidinys galioja nuo 2024.05.28 iki 2024.06.10 visose KUBAS tinklo parduotuvės (kiekviename akcijų leidinyje yra nurodytos atskiros akcijų ir nuolaidų galiojimo sąlygos). Nuolaidos ir akcijos taikomos įvairioms pavienėms prekėms bei prekių grupėms nurodytoms leidiniuose, tačiau prekių kiekis yra ribotos. Atkreipiame dėmesį, kad parduotuvės KUBAS akcijų ir nuolaidų leidiniai yra nuolatos atnaujinami, todėl čia visuomet rasite aktualią informaciją apie įvairioms prekėms vykdomas akcijas ir taikomas nuolaidas. Daugiau informacijos apie KUBAS parduotuvėse vykdomas akcijas, taikomas nuolaidas bei jų sąlygas ieškokite leidiniuose bei prekybos tinklo KUBAS internetinėje svetainėje.
„Kubas“ akcijos ir nuolaidos gali būti pažįstamos ne visiems, tačiau keliaujant po šiaurės vakarų Lietuvą yra tikrai verta užsukti į šio tinklo parduotuves. Pirmoji „Kubas“ parduotuvė buvo įkurta 2000 m. Šiauliuose. Šiandien tinklui priklauso daugiau nei 30 parduotuvių Kaune, Vilniuje, Panevėžyje, Marijampolėje; visgi daugiausia – 19 – yra įsikūrusios Šiauliuose.
„Kubas“ akcijos ir specialūs pasiūlymai yra orientuoti į kasdienes prekes: maisto produktus, būtiniausias pramonines prekes, žinomiausių Lietuvos ir užsienio prekių ženklų gaminius. Nedidelio formato parduotuvėse galite apsipirkti greitai ir sklandžiai, o šiauliečiai parduotuves ras arti savo namų!
Sutaupyti ir apsipirkti pigiau padės „Kubas“ akcijos, specialūs pasiūlymai su nuolaidų kortele. Nuo 2012 m. „Kubas“ savo pirkėjams siūlo savo konditerijos-kulinarijos cecho gaminius, specialioms progoms juos galima užsisakyti iš anksto. Švieži cecho meistrų pagaminti kepiniai bus puiki jūsų šventinio stalo puošmena, o kokybę garantuoja aukšti įmonės kokybės standartai! Apsilankykite ir apsipirkite kasdien ar užsisakykite saldėsį šventiniam stalui.