GRŪSTĖ

GRŪSTĖ Čia paspaudę rasite GRŪSTĖ parduotuvės akcijų ir nuolaidų leidinius


UAB „Grūstė“ istorija prasidėjo 1992 m. Įmonės pagrindinė veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba maisto produktais ir pramoninėmis prekėmis, viešojo maitinimo paslaugos.
GRŪSTĖ sėkmingai plečia savo veiklą, kasmet didėja padalinių ir darbuotojų skaičius bei pardavimų apimtys. Šiuo metu Lietuvoje veikia 30 įmonės prekybos centrų. Įmonė vykdo didmeninę prekybą, aptarnauja apie 350 mažmeninių taškų visoje Lietuvoje. UAB „Grūstė“ dalyvauja viešųjų pirkimų konkursuose ir šiuo metu bendradarbiauja su daugiau nei 300 viešųjų įstaigų tarp kurių Lietuvos kariuomenė, didžiosios Lietuvos ligoninės ir kitos viešosios įstaigos.  Taip pat  teikia maitinimo paslaugas daugiau kaip 70 maisto gamybos objektų visoje Lietuvoje, kuriuose kiekvieną dieną maitinimo paslaugos yra suteikiamos daugiau nei 4000 žmonių.
Sėkmės pagrindas – mūsų darbuotojai. Tik kompetentingų, entuziastingų ir pozityvių darbuotojų dėka esame vertinami klientų ir partnerių. Šiuo metu mūsų komandą sudaro virš 600 prekybos ir maitinimo profesionalų, kurie daug dirba, kad klientai lengvai ir be rūpesčių gautų reikiamus bei mėgstamus produktus ir aukščiausios kokybės maitinimo paslaugas.
 
Mums rūpi kokybė, klientai, darbuotojai ir aplinka kurioje veikiame, todėl įmonė vadovaujasi tarptautiniais kokybės vadybos standartais:
ISO 9001 (Kokybės vadybos standartas);
ISO 14001 (Aplinkos apsaugos vadybos standartas);
ISO 22000 (Maisto saugos vadybos standartas);
OHSAS 18001 (Darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos standartas).

Esame socialiai atsakinga įmonė, kasdien ugdome jaunus specialistus, kurie atlieka praktiką, o geriausi toliau sėkmingai dirba ir kaupia patirtį pas mus. 2016 m. šios pastangos buvo įvertintos, UAB „Grūstė“ apdovanota Lietuvos darbo biržos prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos padėkos raštu už naujų darbo vietų sukūrimą didžiausio nedarbo teritorijose 2015 m. Taip pat bendradarbiaujame su vaikų ir senelių globos namais, mokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo įstaigomis.

Grūstė gali didžiuotis nes:
•    yra 270 tarp didžiausių Lietuvos bendrovių pagal 2015 m. pardavimo pajamas.
•    yra  tarp TOP 10 Telšių apskrities bendrovių pagal 2016 m. pardavimo pajamas.
•    yra tarp trijų didžiausių maisto produktų ir maitinimo paslaugų tiekėjų  Lietuvoje.
•    yra tarp TOP 50 juridinių asmenų, sektoriuje „Mažmeninė prekyba“, į VMI sąskaitą sumokėjusių daugiausiai mokesčių ir kitų įmokų.

Daugiau informacijos rasite 
https://www.gruste.lt