Rekomenduojami akcijų leidiniai

Naujausi akcijų leidiniai

Šiame akcijų leidinyje pateikiamos VYNOTEKA  parduotuvėse vykstančios akcijos ir taikomos nuolaidos. VYNOTEKA akcijų leidinys galioja nuo 2024.06.10 iki 2024.06.24. Nuolaidos ir akcijos taikomos įvairioms pavienėms prekėms bei prekių grupėms nurodytoms leidinyje, tačiau prekių kiekis yra ribotas. Čia visuomet bus paskelbtas naujausias VYNOTEKA leidinys. Atkreipiame dėmesį, kad VYNOTEKA akcijų ir nuolaidų leidiniai yra nuolatos atnaujinami, todėl čia visuomet rasite aktualią informaciją apie įvairioms prekėms vykdomas akcijas ir taikomas nuolaidas. Daugiau informacijos apie VYNOTEKA parduotuvėse vykdomas akcijas bei taikomas nuolaidas ir jų sąlygas ieškokite leidinyje bei prekybos tinklo VYNOTEKA internetinėje svetainėje.
Nors specializuotos ir tik gėrimams skirtos parduotuvės konceptas Lietuvoje buvo svetimas, tačiau „Vynoteka“ turėjo viziją, kai 2005 metais atidarė pirmąją alkoholinių gėrimų parduotuvę Vilniuje. Per 15 veiklos metų „Vynoteka“ akcijos ir platus asortimentas padėjo išsiplėsti ir į kaimynines Latviją ir Lenkiją, o šiuo metu prekybos tinklas vienija 90 parduotuvių ir daugiau nei 300 darbuotojų.
Pradėjęs tik nuo alkoholinių gėrimų prekybos, dabar šis tinklas siūlo ir nealkoholinius gėrimus bei gurmaniškus užkandžius, kurių nepavyks rasti niekur kitur! „Vynoteka“ akcijos leidžia gera kaina įsigyti mėgstamus gėrimus ar išbandyti naujus skonius.
„Vynoteka“ išskirtinumas – platus asortimentas ir darbuotojų profesionalumas. Čia rasite daugiau nei 1500 vynų rūšių, daugiau nei 300 alaus rūšių ir dar daug kitokių alkoholinių gėrimų iš viso pasaulio. Profesionalus kolektyvas yra pasiruošęs atsakyti į visus jūsų klausimus ar padėti išrinkti dovaną bičiuliui. O nuolat siūlomos „Vynoteka“ akcijos ir nuolaidos maistui bei nealkoholiniams gėrimams šią parduotuvę padaro tikrai konkurencinga, renkantis kur įsigyti neragautų užkandžių bei gėrimų!