Rekomenduojami akcijų leidiniai

Naujausi akcijų leidiniai

Šiuose akcijų leidiniuose rasite PEPCO prekybos tinklo parduotuvėse vykstančias akcijas ir taikomas nuolaidas. PEPCO akcijų leidinys galioja nuo 2024.06.06 iki 2024.06.19. PEPCO parduotuvių leidiniuose nuolaidos ir akcijos taikomos įvairioms pavienėms prekėms ir prekių grupėms nurodytoms leidinyje, tačiau prekių kiekis yra ribotas. Atkreipiame dėmesį, kad prekybos centro PEPCO akcijų ir nuolaidų leidiniai yra nuolatos atnaujinami, todėl čia visuomet rasite aktualią informaciją apie įvairioms prekėms vykdomas akcijas ir taikomas nuolaidas. Daugiau informacijos apie parduotuvėse PEPCO vykdomas akcijas, taikomas nuolaidas ir jų sąlygas ieškokite leidinyje bei prekybos tinklo PEPCO internetinėje svetainėje.
„Pepco“ įmonė įkurta 1999 m., o pirmoji parduotuvė Lenkijoje buvo atidaryta 2004 m. Per dvidešimt veiklos metų parduotuvių tinklas sparčiai plėtėsi ir „Pepco“ akcijos tapo prieinamos ne tik visos Lenkijos gyventojams, bet ir dar 13-os Europos šalių gyventojams. Šiuo metu per mėnesį „Pepco“ parduotuvėse apsilanko 19 mln. klientų, o įmonėje dirba daugiau nei 20 tūkst. darbuotojų. Iš viso Europoje veikia daugiau nei 2000 tinklo parduotuvių.
Lietuviams „Pepco“ akcijos tapo pasiekiamos 2017 m., kai mūsų šalyje atsidarė pirmoji tinklo parduotuvė. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau kaip 50 parduotuvių, kuriose galima gera kaina įsigyti drabužių visai šeimai ir namų apyvokos daiktų bei dekoro elementų.
Prekybos tinklo „Pepco“ akcijos leidžia atnaujinti namų interjerą ar savo spintą gera kaina. Čia nuolat rasite sezono populiariausių drabužių, aksesuarų. Taip pat čia galite įsigyti daug stilingų ir naudingų smulkmenų jūsų buičiai – šviečiančių terasos ar balkono dekoracijų, vazų, nuotraukų rėmelių, daiktų laikymo dėžių ar net virtuvės įrankių.