Rekomenduojami akcijų leidiniai

Naujausi akcijų leidiniai

Šiame akcijų leidinyje pateikiamos MOKI VEŽI parduotuvėse vykstančios akcijos ir taikomos nuolaidos. Prekybos centro MOKI VEŽI akcijų leidinys galioja iki 2024.05.07. Nuolaidos ir akcijos taikomos įvairioms pavienėms prekėms bei prekių grupėms nurodytoms leidinyje, tačiau prekių kiekis yra ribotas. Atkreipiame dėmesį, kad MOKI VEŽI akcijų ir nuolaidų leidiniai yra nuolatos atnaujinami, todėl čia  visuomet rasite aktualią informaciją apie įvairioms prekėms vykdomas akcijas ir taikomas nuolaidas. Daugiau informacijos apie MOKI VEŽI parduotuvėse vykdomas akcijas bei taikomas nuolaidas ir jų sąlygas rasite leidinyje bei prekybos tinklo MOKI VEŽI internetinėje svetainėje.
Vienas didžiausių statybos ir namų apyvokos prekių mažmeninės prekybos tinklas „Moki-veži“ savo veiklą pradėjo 2000-aisiais metais. Tuo metu atsidarė primoji parduotuvė Vilniuje. Šiandien prekybos tinklas išaugo iki daugiau nei 20 parduotuvių, įsikūrusių daugiau nei 20-yje Lietuvos miestų, o prekybos tinklo kolektyvą sudaro beveik 800 darbuotojų.
„Moki-veži“ akcijos leidžia statybos ir buities prekių įsigyti geresne kaina, o nuolat atnaujinamas prekių asortimentas padeda įsirengti modernius ir patogius namus. „Moki-veži“ rasite kiekvieno skoniui tinkamų plytelių, tapetų ar grindų dangų, taip pat namų atnaujinimui būtinų aksesuarų, o „Moki-veži“ akcijos jų leis įsigyti gera kaina. Čia rasite prekių tiek ir statant namą, remontuojant butą ar norint atnaujinti savo namus. Nuolat pildomas apdailos prekių asortimentas prisitaiko prie besikeičiančių madų ar leidžia rinktis iš klasikinių, laikui nepavaldžių dizainų.
Atraskite tai, apie ką svajojote! „Moki-veži“ akcijos leis greitai ir nebrangiai atnaujinti namus bei atgaivinti pabodusį kambario dizainą ar poilsio erdvę kieme. Susipažinkite su geriausios kainos pasiūlymais ir pradėkite planuoti remontą!