Rekomenduojami akcijų leidiniai

Naujausi akcijų leidiniai

Šiame akcijų leidinyje rasite prekybos tinklo Thomas Philipps parduotuvėse vykstančias akcijas ir taikomas nuolaidas.  Thomas Philipps akcijų leidinys galioja nuo 2024.07.22 iki 2024.07.28. Nuolaidos ir akcijos taikomos įvairioms pavienėms prekėms nurodytoms leidinyje. Atkreipiame dėmesį, kad Thomas Philipps akcijų ir nuolaidų leidiniai yra nuolatos atnaujinami, todėl čia visuomet rasite aktualią informaciją apie įvairioms prekėms vykdomas akcijas ir taikomas nuolaidas. Daugiau informacijos apie Thomas Philipps parduotuvėse vykdomas akcijas bei taikomas nuolaidas ir jų sąlygas rasite leidinyje bei prekybos tinklo Thomas Philipps internetinėje svetainėje.
„Thomas Philpps“ tai vokiečių kapitalo įmonė, kuri savo veiklą pradėjo vos su dviem parduotuvėmis ir 5-iais darbuotojais. Sėkminga prekių pasiūlos plėtra ir patrauklios „Thomas Philpps“ akcijos leido įmonei plėstis. 1994 m. atidaryta pirmoji parduotuvė Lietuvoje, o šiuo metu Europoje veikia daugiau kaip 250 šio tinklo parduotuvių ir jose dirba beveik 4000 darbuotojų.
„Thomas Philpps“ akcijos yra pasiekiamos ir norintiems apsipirkti internetu. Elektroninėje parduotuvėje rasite daugiau kaip 2500 skirtingų produktų, o fizinės parduotuvės gali pasiūlyti net 18 tūkst. skirtingų prekių asortimentą.
Lietuvoje „Thomas Philpps“ akcijos yra pasiekiamos Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių gyventojams. Patogiose vietose įsikūrusios parduotuvės leis apsipirkti greitai ir patogiai. Čia rasite visko, ko jums gali prireikti buityje ar planuojant remontuoti namus. Sezoninės prekės leis greitai įsigyti tai, ko labiausiai reikia šiuo metu – nuo kastuvų sniegui iki laistytuvų ar grėblių rudeniniams lapams. Užsukite, nes nuolat besikeičiančios akcijos ir gerų kainų pasiūlymai leis sutaupyti ir apsipirkti taupiau!