JYSK

JYSK Čia paspaudę rasite JYSK akcijų ir nuolaidų leidinius

JYSK – yra danų bendrovė, parduodanti labai daug įvairiausių prekių namams, savo pirkėjams siūlanti kokybiškų prekių mažomis kainomis. JYSK parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ir Marijampolėje rasite viską, ko reikia kasdien namuose: pradedant nuo baldų ir baigiant servetėlėmis. JYSK prekiauja įvairiausiais tekstilės gaminiais: patalynė, apklotai, pagalvės, antklodės, staltiesės, rankšluosčiai, palapinės, miegmaišiai, be to, kambario ir daržo baldai, šviestuvai, žvakės, servetėlės ir daug kitų naudingų daiktų.
Bendrovės steigėjas – danų verslininkas Larsas Larsenas. Jis gimė paprastoje danų šeimoje, 1979 metais atvėrė pirmąją parduotuvę Danijoje, siekdamas sukurti parduotuvių tinklą, kuris plėstųsi ir didėtų. Jam tai pavyko, vėliau šia idėja pasinaudojo kiti verslininkai kitose valstybėse. JYSK yra Jutlandijos pusiasalio pavadinimo vedinys, daniškai šiuo žodžiu apibūdinamos tokios charakterio savybės kaip paprastumas, garbingumas ir nuovokumas, kartu tai galėtų reikšti patikimumą. JYSK yra bendrovė, kuria galima pasitikėti.
Šiuo metu JYSK parduotuvių yra visame pasaulyje: Latvijoje, Lietuvoje, Estijoje, Danijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Vengrijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Grenlandijoje, Islandijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Gruzijoje, Ispanijoje, JAV; jų skaičius viršija 1000.

Jysk, Baltijos ir Balkanų šalyse dirba pagal frančizės sutartį.

Daugiau informacijos rasite adresu www.jysk.lt