Rekomenduojami akcijų leidiniai

Naujausi akcijų leidiniai

Šiuose akcijų leidiniuose rasite GRŪSTĖ prekybos tinklo parduotuvėse vykstančios akcijos ir taikomos nuolaidos. Pagrindinis GRŪSTĖ akcijų ir nuolaidų leidinys galioja nuo 2024.06.01 iki 2024.06.10 visose GRŪSTĖ tinklo parduotuvės (kiekviename GRŪSTĖ akcijų leidinyje yra nurodytos atskiros akcijų ir nuolaidų galiojimo sąlygos). Nuolaidos ir akcijos taikomos įvairioms pavienėms prekėms bei prekių grupėms nurodytoms leidiniuose, tačiau prekių kiekis yra ribotos. Visi prekybos tinklo GRŪSTĖ akcijų ir nuolaidų leidiniai yra nuolatos atnaujinami, todėl čia visuomet rasite aktualią informaciją apie įvairioms prekėms vykdomas akcijas ir taikomas nuolaidas. Daugiau informacijos apie GRŪSTĖ parduotuvėse vykdomas akcijas, taikomas nuolaidas bei jų sąlygas ieškokite leidiniuose bei prekybos tinklo GRŪSTĖ internetinėje svetainėje.
Šiaurės-vakarų Lietuvoje yra gerai žinomas prekybos centras „Grūstė“. Nuo įkūrimo 1992 m. jis išsiplėtė ir įsitvirtino šiame regione, o šiuo metu „Grūstė“ akcijos džiugina net 28-ių prekybos centrų pirkėjus, taip pat įmonė yra sukūrusi daugiau nei 600 darbo vietų.
Tiesa, be prekybos centro veiklos, „Grūstė“ dar teikia ir maitinimo paslaugas daugiau nei 100 Lietuvos įmonių (pvz., ligoninių) ir kasdien pamaitina daugiau nei 4000 žmonių. „Grūstė“ patenka į didžiausių įmonių penketuką Telšių apskrityje, taip pat pagal 2016–2018 m. laikotarpį buvo 1-oje vietoje pagal sudarytų sutarčių vertę Lietuvoje.
Šiuo metu „Grūstė“ akcijos gali būti pasiekiamos ir internetu. Parduotuvė teikia prekių pristatymo paslaugą Klaipėdos, Palangos, Šventosios, Skuodo, Telšių, Plungės, Akmenės, Mažeikių miestų ir jų rajonų gyventojams.
„Grūstė“ akcijos ir nuolaidos leidžia kasdienių prekių įsigyti gera kaina kasdien! Patogus apsipirkimas internetu leis sutaupyti ir laiko, ir pinigų, o tiems, kurie pirmenybę teikia gyvam apsilankymui parduotuvėje – čia taip pat galios visos internete galiojančios akcijos ir nuolaidos.