MAXIMA akcijos

Rekomenduojami akcijų leidiniai

Naujausi akcijų leidiniai

Šiuose akcijų leidiniuose rasite MAXIMA prekybos tinkle vykstančias akcijas ir taikomos nuolaidas.  Pagrindinis MAXIMA akcijų ir nuolaidų leidinys Nr.22 galioja nuo 2024.05.28 iki 2024.06.03. Nuolaidos ir akcijos taikomos įvairioms pavienėms prekėms bei prekių grupėms nurodytoms leidiniuose, tačiau prekių kiekis yra ribotos (tikslias akcijų ir nuolaidų galiojimo sąlygas rasite kiekviename MAXIMA akcijų leidinyje). Atkreipiame dėmesį, kad parduotuvių tinklo MAXIMA akcijų ir nuolaidų leidiniai yra nuolatos atnaujinami, todėl čia visuomet rasite aktualią informaciją apie įvairioms prekėms vykdomas akcijas ir taikomas nuolaidas. Daugiau informacijos apie pateiktus pasiūlymus, akcijas ir nuolaidas bei jų sąlygas ieškokite leidiniuose bei prekybos tinklo MAXIMA internetinėje svetainėje.
„Maxima“ prekybos tinklas – tai didžiausias mažmeninės prekybos tinklas Lietuvoje. Nuo įsikūrimo 1992 m. prekybos tinklas sėkmingai plėtėsi ir augo, siūlydamas platų pasirinkimą ir geras kainas, o šiandien „Maxima“ akcijos galioja visose prekybos centro parduotuvėse, kurių yra daugiau nei 200.
Šio tinklo parduotuvės – prieinamos kiekvienam, tiek didžiųjų miestų, tiek ir rajono centrų bei miestelių gyventojams. Kaimo vietovėse neretai būtent „Maxima“ yra vienintelis prekybos centras kelių ar keliolikos kilometrų spinduliu. Todėl „Maxima“ akcijos ir kainos yra aktualios tiek miestų, tiek rajonų gyventojams. 
Prekybos centras, būdamas lietuviško kapitalo įmone, rūpinasi, kad kiekvienas norintis galėtų įsigyti lietuviškų gaminių. Ar žinojote, kad net 80 proc. „Maximoje“ parduodamo šviežio maisto yra užauginta Lietuvoje? O apskritai lietuviška produkcija „Maximose“ sudaro maždaug pusę visų prekių. Populiariausioms maisto ir buities prekės reguliariai yra taikomos nuolaidos, kurios leidžia sutaupyti ir apsipirkti taupiau. „Maxima“ akcijos gali būti puikus būdas norint planuoti pirkinius visai savaitei ar įsigyti didesnį kiekį ilgai negendančių prekių!

Maxima akcijos, pateikiamos jų svetainėje ir spausdintame leidinyje, puikus būdas sutaupyti tiems, kurie planuoja savo pirkinius. Susipažinkite su leidinyje taikomais kainų pasiūlymais ir eikite apsipirkti jau žinodami, ką galite šią savaitę įsigyti pigiau.
Įprastai į parduotuvę einant be konkretaus pirkinių sąrašo yra lengviau pasiduoti impulsams ir įsigyti tai, ko išties neplanavote. Todėl jei jums svarbu laikytis suplanuoto biudžeto, Maxima akcijos gali suvilioti įsigyti tai, ko jums visai nereikia. To padės išvengti konkretaus pirkinių sąrašo susidarymas – ar tai būtų kasdieniai maisto produktai, buitinė chemija, kosmetika ar vaikų žaislai.
Maxima akcijos jau daugiau kaip 30 metų lietuviams padeda apsipirkti pigiau ir sumaniau. Nuo savo veiklos pradžios prekybos centras išplėtė savo veiklą ne tik iki daugiau kaip 200 fizinių parduotuvių, bet ir persikėlė į internetą, 2017 m. įsigijus įmonę UAB „Barbora“.