Rekomenduojami akcijų leidiniai

Naujausi akcijų leidiniai

Šiuose akcijų leidiniuose pateikiamos ČIA parduotuvių tinkle vykstančios akcijos ir taikomos nuolaidos. ČIA akcijų ir nuolaidų leidinys galioja nuo 2024.05.21 iki 2024.06.03 visose ČIA prekybos tinklo parduotuvės (kiekviename akcijų leidinyje yra nurodytos atskiros akcijų ir nuolaidų galiojimo sąlygos). Nuolaidos ir akcijos taikomos įvairioms pavienėms prekėms bei prekių grupėms nurodytoms leidiniuose, tačiau prekių kiekis yra ribotos. Atkreipiame dėmesį, kad parduotuvių tinklo ČIA akcijų ir nuolaidų leidiniai yra nuolatos atnaujinami, todėl čia visuomet rasite aktualią informaciją apie įvairioms prekėms vykdomas akcijas ir taikomas nuolaidas. Daugiau informacijos apie ČIA parduotuvėse vykdomas akcijas, taikomas nuolaidas bei jų sąlygas ieškokite leidiniuose bei prekybos tinklo ČIA internetinėje svetainėje.
Nors didžiausias maisto prekių parduotuves rasi bene kiekviename Lietuvos kampelyje, tačiau tai nereiškia, kad joms prekių kokybe, šviežumu ir kaina nusileidžia kiti smulkesni prekybininkai. Puikus to įrodymas – prekybos tinklo „Čia“ akcijos ir asortimentas.
UAB „Čia market“ pirmą parduotuvę atidarė 2006 metais, todėl tai palyginti naujas prekybos tinklas šalyje. Tačiau pastaraisiais veiklos metais jis sparčiai išsiplėtė – šiuo metu „Čia“ dirba daugiau nei 800 darbuotojų, o parduotuvės veikia 50-yje Lietuvos miestų. „Čia“ akcijos ir nuolaidų sistema pirkėjams leidžia įsigyti pirmo būtinumo prekių gera kaina.
„Čia“ akcijos yra skirtos į parduotuvę kasdien užsukantiems pirkėjams. Parduotuvės yra nedidelės ir kompaktiškos, todėl čia apsipirkti galima greitai, o lentynose nereiks ieškoti svarbiausių maisto ir buitinės chemijos produktų. „Čia“ šūkis „Greita ir patogu!“ užtikrina, kad prekes rasite greitai, neteks laukti eilėje prie kasos, o prekybos centras bus jums visada pakeliui!