Rekomenduojami akcijų leidiniai

Naujausi akcijų leidiniai

Šiuose akcijų leidiniuose rasite EKSPRESS MARKET parduotuvėse vykstančias akcijos ir taikomos nuolaidos. EKSPRESS MARKET akcijų ir nuolaidų leidinys galioja nuo 2024.04.02 iki 2024.04.20 visose EKSPRESS MARKET prekybos tinklo parduotuvės. Akcijos ir nuolaidos taikomos įvairioms pavienėms prekėms bei prekių grupėms nurodytoms leidiniuose, tačiau prekių kiekis yra ribotos. Atkreipiame dėmesį, kad parduotuvių tinklo EKSPRESS MARKET akcijų ir nuolaidų leidiniai yra nuolatos atnaujinami, todėl čia visuomet rasite aktualią informaciją apie įvairioms prekėms vykdomas akcijas ir taikomas nuolaidas. Daugiau informacijos apie EKSPRESS MARKET parduotuvėse vykdomas akcijas, taikomas nuolaidas bei jų sąlygas ieškokite leidiniuose bei EKSPRESS MARKET internetinėje svetainėje.
Mažas ir kompaktiškas, bet siūlantis pačias būtiniausias prekes vienoje vietoje – būtent toks yra šis prekybos centras ir „Ekspress Market“ akcijos, skirtos kasdieniam apsipirkimui.
Šie prekybos centrai yra įsikūrę miegamuosiuose rajonuose, naujose gausiai apgyvendintose gyvenvietėse, kur kita artimiausia parduotuvė – tik už kelių kilometrų mieste. O štai „Ekspress Market“ visada yra arčiau namų, kad prireikus cukraus ar duonos galėtumėte jų greitai įsigyti ir tam nesugaištumėte valandos. „Ekspress Market“ akcijos ir geriausių kainų pasiūlymai šiuo metu yra lengvai pasiekiami Vilniaus, Kauno ir Kauno r. gyventojams. 
Patogiose vietose įsikūrę prekybos centrai siūlo ne tik platų pagrindinių maisto prekių ir namų apyvokos daiktų pasirinkimą, bet ir greitą aptarnavimą bei gerą kainą. „Ekspress Market“ akcijos ir nuolaidos yra taikomos tiek maisto produktams, tiek ir buities prekėms – kad kasdienis apsipirkimas būtų ekonomiškas ir racionalus! Prekybos centras orientuojasi į greitą pirkėjų aptarnavimą, todėl net ir piko metu neteks ilgai laukti eilėje prie kasos, o prireikus surasti norimą prekę – jums visada padės salės darbuotojai.