Rekomenduojami akcijų leidiniai

Naujausi akcijų leidiniai

Šiame leidinyje rasite vaistinių tinkle MANO VAISTINĖ vykstančias akcijas, taikomas nuolaidas, taip pat pristatomas įvairias naujienas bei naudingus ir sveikus pasiūlymus. MANO VAISTINĖS leidinys galioja nuo 2024.03.01 iki 2024.03.31. Jei leidinyje pateiktos kainos ir kita informacija nesutampa su vaistinėje esančia, prašome vadovautis vaistinėje esančia informacija, o informaciją esančią leidinyje vertinti kaip spaudos klaidą. Nuolaidos ir akcijos nesumuojamos. Visoms leidinyje pateiktoms kainoms papildomos nuolaidos netaikomos. Akcinių prekių kiekis gali būti ribotas. Daugiau informacijos apie vykstančias akcijas, bei jų sąlygas rasite MANO vaistinės akcijų leidinyje, bet kurioje MANO vaistinėje arba internetinėje svetainėje.
„Mano vaistinė“ vaistinių tinklas šiuo metu Lietuvoje vienija 95 skirtingas vaistines. Šiam tinklui priklauso ir garsi Šiauliuose esanti „Valerijono vaistinė“, Mažeikiuose įsikūrę „Vaistų namai“ ar „Taikos“ vaistinė Vilniuje. „Mano vaistinė“ akcijos ir gerų kainų pasiūlymai leidžia šio tinklo klientams įsigyti kokybiškų vaistų gera kaina.
„Mano vaistinės“ istorija unikali tuo, kad tai lietuviškas verslas, tęsiamas iš kartos į kartą. Ilgametis Kidulių vaistinės vedėjas Romualdas Endriukaitis apie 1980 m. pradėjo kaupti įvairius su farmacija susijusius indus, įrankius, senovinių vaistų pavyzdžius. Taip gimė muziejus, kurio veikla šiuo metu rūpinasi „Mano vaistinių“ tinklo savininkas, muziejaus įkūrėjo sūnus Tauras Endriukaitis. Muziejaus ekspozicijoje galima rasti net ir Napoleono laikų anyžinio skysčio buteliuką ar iš JAV pargabentą vaistažolių malimo malūnėlį.
Nors vaistinių tinklas mena farmacijos istoriją ir rūpinasi jos išsaugojimu, tačiau šiandien savo klientams visoje šalyje siūlo inovatyvius medikamentus bei leidžia gera kaina įsigyti populiariausių šiuolaikinių vaistų. „Mano vaistinė“ akcijos leidžia jums įsigyti tai, ko reikia, neišleidžiant daug pinigų.