PROMO CASH&CARRY

PROMO CASH&CARRY Čia paspaudę rasite PROMO Cash&Carry akcijų ir nuolaidų leidinius

Kas yra Cash&Carry?
„Cash&Carry” išvertus iš anglų kalbos, reiškia „mokėk ir neškis”. Verslo požiūriu tai visame pasaulyje populiarus prekybos būdas, kai klientas visas prekes renkasi pats ir už pirkinį sumoka grynaisiais pinigais. „Cash&Carry“ prekybos centrai - tai sandėlio tipo parduotuvės, kur prekės pateikiamos pakuotėmis arba fasuotos didesniais kiekiais, tačiau laikomos prekybos salėje, o ne sandėlyje.

PROMO Cash&Carry – tai prekybos tinklas, siūlantis išskirtinį, profesionalų asortimentą:

· prekybininkui, smulkiam verslininkui,
· restoranui, kavinei, picerijai,
· biurui,
· mokyklai,
· gamybos įmonei,
· kitai įstaigai/organizacijai ar jos vadovui.
 
Siekiame išmokyti klientus planuoti savo pirkinius, perkant prekes rečiau, tačiau didesniais kiekiais ir taip sutaupyti. 

Prekių asortimentas
Daugiausiai savo prekybos centruose orientuojamės į verslo klientus, siūlydami išskirtinį, verslo klientų poreikius atitinkantį, aukščiausios kokybės plačiai žinomų prekinių ženklų asortimentą, tačiau prekių pasiūla tikrai nenuvils visų klientų.

Per daugiau nei 15 įmonės gyvavimo metų į sąrašą įtraukėme daugiau nei dešimt tūkstančių produktų didmeninėmis kainomis, todėl užtikriname, kad mūsų parduotuvėse klientas ras viską, ko reikia jo veiklai, darbui ir namams. Sekame rinkos tendencijas, todėl nuolat plečiame ir pildome savo prekių asortimentą:
· PROMO Cash&Carry pastatytuose moderniuose šaldytuvuose nuolat rasite šviežių vaisių, daržovių ir pieno produktų, šaldytų jūros gėrybių ir žuvies, mėsos.
· Mūsų parduotuvėse galėsite pasirinkti iš ypač plataus bakalėjos prekių asortimento.
· Čia apsilankę nenusivils kavinių, barų bei restoranų savininkai – užėję į indų, virtuvės ir stalo reikmenų, higienos prekių skyrius, rasite išskirtines, profesionalams skirtas, prekes.
 
Svarbu ir tai, kad mūsų prekybos salių lentynose nuolat laikomas didelis to paties produkto kiekis, tad visi gali jo įsigyti kiek reikia. Be to, nereikia gaišti laiko ieškant skirtingos rūšies prekių keliose prekybos vietose.
Greita ir patogu
Stengiamės, kad PROMO Cash&Carry parduotuvėse klientams būtų patogu ir malonu lankytis:
· Siekdami taupyti pirkėjų laiką, prekes klientams pateikiame didesnėmis pakuotėmis, kainų etiketėse nurodydami tiek mažmenines, tiek didmenines jų kainas. 
· Įrengėme erdvias prekybos sales su plačiais pravažiavimais talpiems kelių dydžių vežimėliams, kad visas pageidaujamas prekes klientams susirinkti būtų paprasčiau.
· PROMO Cash&Carry parduotuvėse įrengėme specialias kasas, kurios yra pritaikytos patogiai ir greitai aptarnauti klientus, perkančius prekes dideliais kiekiais.

PROMO Cash&Carry kliento kortelės
Mūsų prekybos tinkle išskirtiniai pasiūlymai taikomi tik klientams, turintiems PROMO Cash&Carry kliento korteles, kurios suteikia teisę lankytis mūsų parduotuvėse.

Su PROMO Cash&Carry kliento kortele:
· klientams galioja dienos prekių, savaitinių ir kitų akcijų nuolaidos,
· klientai, jiems pageidaujant, asmeniškai informuojami apie geriausius mūsų pasiūlymus.
Norėdami tapti PROMO Cash&Carry klientais, užsisakyte kliento kortelę.

PROMO Cash&Carry rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje ir Alytuje.

Daugiau informacijos rasite adresu www.cashcarry.lt