Rekomenduojami akcijų leidiniai

Naujausi akcijų leidiniai

Šiuose akcijų leidiniuose rasite TAU prekybos tinklo parduotuvėse vykstančios akcijos ir taikomos nuolaidos. TAU akcijų ir nuolaidų leidinys galioja nuo 2024.06.05 iki 2024.06.18 visose TAU tinklo parduotuvės. Nuolaidos ir akcijos taikomos įvairioms pavienėms prekėms bei prekių grupėms nurodytoms leidiniuose, tačiau prekių kiekis yra ribotos. Visi prekybos tinklo TAU akcijų ir nuolaidų leidiniai yra nuolatos atnaujinami, todėl čia visuomet rasite aktualią informaciją apie įvairioms prekėms vykdomas akcijas ir taikomas nuolaidas. Daugiau informacijos apie TAU parduotuvėse vykdomas akcijas, taikomas nuolaidas bei jų sąlygas ieškokite leidiniuose bei parduotuvės TAU internetinėje svetainėje.
Prekybos centrai „Tau“ savo veiklą pradėjo 1998 metais. Nuo pirmos parduotuvės įkūrimo prekybos centras išsiplėtė ir šiandien veikia jau daugiau nei 15 parduotuvių visoje Lietuvoje. „Tau“ akcijos ir geriausi pasiūlymai džiugina pirkėjus Šiauliuose, Joniškyje, Kelmėje ir kituose didesniuose miestuose bei sostinėje. Parduotuvės yra įsikūrusios patogiose vietose, šalia gyvenamųjų kvartalų, kad reikalingos prekės visada būtų ranka pasiekiamos.
„Tau“ akcijos leidžia kasdienių maisto produktų įsigyti gera kaina! Sutaupykite apsipirkdami, kad ir stalas būtų gausus, ir piniginė patenkinta. „Tau“ pardavinėja ne tik žinomų Lietuvos bei užsienio gamintojų gaminius, bet ir siūlo įsigyti savo ceche pagamintus konditerijos, kulinarijos gaminius.
Prekybos centro „Tau“ akcijos bus naudingos norint užsisakyti tortą ar pyragą savo šeimos šventei, taip pat įvairių kulinarijos gaminių. Viskas gaminama prekybos centro cechuose, atitinkančiuose Europos sąjungos reikalavimus, tai leidžia užtikrinti gaminių kokybę ir savo pirkėjams pristatyti šviežius, gardžius ir, svarbiausia, sveikus patiekalus! Apsilankykite prekybos centre ir įsigykite tai, ko reikia šiandien ar užsisakykite maisto savo šventei be rūpesčių!