``
 

Rekomenduojami akcijų leidiniai

Naujausi akcijų leidiniai

Šiuose akcijų leidiniuose pateikiamos NORFA prekybos tinkle vykstančios akcijos ir taikomos nuolaidos. Pagrindinis NORFA akcijų leidinys galioja nuo 2022.09.22 iki 2022.10.05 visose NORFA parduotuvėse (prie kiekvienos prekės leidinyje yra nurodyta kuriose NORFA parduotuvėse galima įsigyti norimą prekę). Nuolaidos ir akcijos taikomos įvairioms pavienėms prekėms bei prekių grupėms nurodytoms leidiniuose, tačiau prekių kiekis yra ribotos. Atkreipiame dėmesį, kad NORFA akcijų ir nuolaidų leidiniai yra nuolatos atnaujinami, todėl čia visuomet rasite aktualią informaciją apie įvairioms prekėms vykdomas akcijas ir taikomas nuolaidas. Daugiau informacijos apie NORFA parduotuvėse vykdomas akcijas, taikomas nuolaidas bei jų sąlygas ieškokite leidinyje bei prekybos tinklo NORFA internetinėje svetainėje.
Pirmoji „Norfa“ parduotuvė Lietuvoje buvo atidaryta 1997 metais. Po sėkmingo starto buvo nuspręsta investuoti į stabilią prekybos tinklo plėtrą: iki 2004 m. visoje šalyje veikė jau daugiau nei 80 prekybos centrų, o iki 2021 m. – 150. „Norfa“ akcijos ir kainodara skirta vidutines pajamas gaunančioms šeimoms, norinčios sutaupyti. Prekybos centro šūkis „Praktiški žmonės renkasi Norfą“ gerai žinomas ne tik prekybos centro nuolatiniams lankytojams, bet ir kiekvienam šalies gyventojui.
„Norfa“ akcijos yra orientuotos į kasdienius pirkinius – maistą ir buities prekes. Žemų kainų parduotuvė skatina racionalų apsipirkimą ir saikingą vartojimą – tiek, kiek reikia, kada reikia. Įmonė rūpinasi ir pačios atsakingu vartojimu: 2015 m. ji buvo pripažinta efektyviausiai energiją naudojančia įmone Lietuvoje.
Lojalumo kortelės suteikiamos „Norfa“ akcijos galioja ne tik prekybos centre, bet ir „N“ vaistinėse. Mažmeninis prekybos tinklas ir vaistinė siūlo vienas kitą papildančias akcijas ar nuolaidų kuponus, kai apsipirkus prekybos centre už tam tikrą sumą galima įsigyti tam tikrų vaistų pigiau ar pan.