EUROKOS

EUROKOS

Čia paspaudę rasite EUROKOS akcijų ir nuolaidų leidinius

Visais laikais grožis reiškė labai daug. Švytinti šypsena, žibantis akių žvilgsnis… Grožis – tai dovana, kurią turime ir kurią privalome išnaudoti.

EUROKOS žino, kiek daug kiekvienai moteriai ar merginai reiškia būti gražiai – kaip norisi švytėti ir sužavėti visą pasaulį! Jau net 15 metų mes augame ir puoselėjame lietuvišką grožį kartu su Jumis. Todėl esame arčiau savo klientų ir suprantame Jūsų poreikius.

Pagrindinis EUROKOS išskirtinumas – platus ir unikalus prekių asortimentas, patrauklios kainos bei malonus ir paslaugus aptarnavimas. Mes nuolat uoliai dirbame ir stengiamės, kad EUROKOS vardas Jums keltų tik pačias geriausias emocijas ir nuoširdžiausias šypsenas. Šių pastangų dėka šiandien esame didžiausias kosmetikos parduotuvių tinklas Lietuvoje ir turime net 120 parduotuvių didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir mažesniuose miesteliuose.

EUROKOS parduotuvėse visada galite rasti išskirtinių, originalių ir niekur kitur neregėtų kosmetikos, higienos ir kūno priežiūros prekių. Mes nuolat ieškome, atrenkame ir siūlome Jums pačias populiariausias ir įdomiausias kosmetikos ir grožio naujoves iš viso pasaulio.

Dar daugiau – pažadame, kad pas mus Jums nereikės kovoti su savimi, sprendžiant, ką pasirinkti – kainą, kokybę ar galimybę rinktis. Platus prekių asortimentas bei puikus kainos ir kokybės santykis užtikrina, jog EUROKOS įveikiamas ir šis iššūkis – mes Jums siūlome kokybiškas prekes už išskirtinai patrauklias kainas, atitinkančias Jūsų galimybes. Pamirškite klausimą, „ar aš galiu tai sau leisti?“. Taip, EUROKOS Jūs tikrai sau galite leisti labai daug!

Tikriausiai niekas neprieštaraus, kad svarbios yra ne tik prekės, kurias įsigyjate, tačiau ir jausmas – EUROKOS nori Jums suteikti malonumą pirkti! Mes labai norime, kad EUROKOS parduotuvėse Jūs visuomet jaustumėtės jaukiai, šiltai, nuolat laukiami ir maloniai sutinkami… Mūsų konsultantės nuolat yra pasirengusios Jums padėti rasti ar pasirinkti prekę, pagelbėti sprendžiant, kuri priemonė yra Jums tinkamiausia ir naudingiausia, neleisti pasimesti tarp įvairių prekių gausybės. Mes nenorime būti tiesiog pardavėjai – mes norime būtų Jūsų draugai!

Ką dar mes Jums siūlome? Daug vertingų akcijų ir specialių pasiūlymų. Daug įdomių konkursų ir džiuginančių prizų. Ir daug naujienų! Netikėtų ir ilgai lauktų, stebinančių ir visuomet vertingų! Šiandien, kai visas pasaulis sukasi beprotišku greičiu, mes siekiame pralenkti laiką – tam, kad Jūs visuomet būtumėte vienu žingsniu priekyje.

Daugiau informacijos rasite adresu www.eurokos.lt