Pardavėjai

LIDL

2016-06-01
~~„Lidl“ pradžia siekia praėjusio amžiaus 4-ąjį dešimtmetį, kai Švabijos regione Vokietijoje buvo įkurta didmeninės prekybos maisto produktais įmonė. Šiandien „Lidl“ yra Vokietijos mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių dešimtuke ir tarptautinė įmonių grupė, turinti aktyviai veikiantį savarankiškų įmonių tinklą visoje Europoje. Pirmosios „Lidl“ parduotuvės atidarytos 1973 metais Liudvigshafene, Vokietijoje. 9-ajame dešimtmetyje buvo vykdoma tinklo plėtra šalyje. Paskutinis praėjusio amžiaus dešimtmetis buvo sėkmingo „Lidl“ įsitvirtinimo už Vokietijos ribų pradžia. Šiuo metu įmonė, stipriai lenkdama kitus konkurentus, valdo vieną didžiausių žemų kainų parduotuvių tinklų Europoje. Ateityje „Lidl“ išliks reikšminga įmone naujose rinkose ir didžiuosis galimybe pasiūlyti geriausią kokybę už žemą kainą.   Ką reiškia „Lidl“? „Lidl“ pavadinimo kilmė susijusi su XX a. 4-ajame dešimtmetyje Nekarzulme (Pietų Vokietija) įkurta firma „Lidl & Schwarz KG“. „Lidl“ pavadinimu 8-ajame dešimtmetyje įmonė atidarė pirmąsias mažų kainų parduotuves Vokietijoje. Nekarzulme iki šiol įsikūrusi įmonės centrinė būstinė. Ko galiu nusipirkti „Lidl“? „Lidl“ siūlo apie 1 600 įvairių kasdienių prekių, tarp jų – Lietuvos, Vokietijos, Lenkijos, Prancūzijos, Italijos, Ispanijos ir daugelio kitų šalių gamintojų maisto produktai bei kita. Parduotuvėse rasite ir platų vaisių bei daržovių pasirinkimą ir nuolat atnaujinamą ne maisto prekių asortimentą. Kodėl „Lidl“ prekių nemačiau kitose parduotuvėse? Nes daugiausia prekiaujame mūsų užsakymu pagamintais maisto produktais ir ne maisto prekėmis. Šie „Lidl“ privatūs prekės ženklai aprėpia visas kasdienių prekių kategorijas: nuo šviežios mėsos iki kepinių, nuo pieno produktų iki prieskonių, nuo saldumynų iki šaldytų gaminių bei kt. Ar „Lidl“ parduotuvėse Lietuvoje galiu įsigyti tokių pat prekių, kaip „Lidl“ parduotuvėse kitose šalyse? Daugeliu atvejų taip: perkame centralizuotai ir paskirstome prekes į visas šalis. Tačiau kiekvienos valstybės „Lidl“ bendrovėje yra savarankiškai veikiantis pirkimų skyrius. Sudarant asortimentą, kiekvienoje šalyje atsižvelgiama į vietos gyventojų poreikius ir skonį. Kuo „Lidl“ privatūs prekės ženklai skiriasi nuo kitų? Patraukli kaina nėra vienintelis mūsų tikslas. Sakoma, kad dėl skonio nesiginčijama, tačiau mums svarbu, kad džiaugtumėtės apsipirkę „Lidl“. Todėl glaudžiai bendradarbiaudami su savo tiekėjais labai rūpinamės visų „Lidl“ prekių kokybe. Kviečiame įvertinti! Daugiau informacijos www.lidl.lt
Skaityti daugiau

VYNOTEKA

2016-03-24
Čia paspaudę rasite VYNOTEKA akcijų ir nuolaidų leidinius „Vynoteka“ – tai didelė vyno ir tauriųjų gėrimų biblioteka. Mūsų lentynose ramiai bręsta pačios įdomiausios pasaulio gėrimų istorijos. Jos nori būti išgirstos ir išragautos. Leiskitės į vaizduotės ir gomurio kelionę per šiuolaikinį gėrimų, skonių ir aromatų pasaulį. Juk tam, kad suprastum gerą knygą, ją reikia perskaityti, o tam, kad suprastum gerą vyną, jį reikia paragauti.  Specializuotos parduotuvės „Vynoteka“ lentynose daugiau nei 1000 įvairaus vyno rūšių iš Ispanijos, Čilės, Pietų Afrikos Respublikos, Argentinos, Italijos, Prancūzijos, Vokietijos ir kitų pasaulio šalių, tauriųjų gėrimų, aukščiausios kokybės konjako, rūšinio brendžio ar šampano, degtinės.  Tikriems gero skonio žinovams atrinkome tik pačias kokybiškiausias alyvuoges, pirmojo spaudimo alyvuogių aliejų, tikrus itališkus makaronus, įvairių sūrių, mėsos gaminių, šviežios rūkytos žuvies (upėtakių, ungurių, šamų, marlino, otų), juodųjų ir raudonųjų ikrų bei kitų gurmaniškų maisto produktų. NEATSAKINGAS ALKOHOLIO VARTOJIMAS KENKIA JŪSŲ SVEIKATAI, ŠEIMAI, VISUOMENEI. Daugiau informacijos www.vynoteka.lt
Skaityti daugiau

Firminė ICECO parduotuvė

2015-04-30
Čia paspaudę rasite ICECO firminės parduotuvės akcijų ir nuolaidų leidinius Bendrovė „ICECO“, siekdama priartėti prie klientų visoje Lietuvoje, nuolat plečia firminių parduotuvių tinklą. Šiuo metu firminių "ICECO"  parduotuvių tinklą sudaro 17 parduotuvių, kuriose pirkėjams siūlomas didelis ledų ir žuvies gaminių pasirinkimas. „ICECO“ parduotuvėse prekiaujama įmonėje pagamintais sertifikuotais ekologiškais produktais. Įmonei išduotas leidimas gaminti produktus iš ekologiškų menkių ir lašišų filė. Bendrovės atstovų teigimu, kokybiškais produktais prekiaujančios parduotuvės per kelerius metus subūrė nuolatinių klientų ratą. Prekybos tinklo darbuotojai siekia, kad klientai parduotuvėse rastų laiko patikrintos, kokybiškos produkcijos už prieinamą kainą. Produktams kruopščiai atrenkamos žaliavos, visi maisto gaminiai kuriami laikantis gamybos tradicijų ir atidžiai sekant kiekvieną gamybos etapą. Firminėse parduotuvėse didžiąją dalį asortimento sudaro įmonėje gaminama, Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse gerai žinomų žuvies gaminių prekių ženklų „Zigmas“ bei „Junga“, ledų „Aurum“ bei „Tirpukas“ produkcija. „Iceco“ parduotuvėse galima rasti aukščiausios kokybės žuvies produktų: šaldytų, rūkytų, sūdytų žuvies gaminių ir pusgaminių, silkių marinate ir aliejuje, šaldytos rūkytos lašišos ar įvairių lašišos užkandėlių ir kt. Smaližiai čia gali rinktis iš dešimčių valgomųjų ledų rūšių. „Iceco“ parduotuvėse taip pat galima įsigyti įvairių šaldytų daržovių bei kulinarijos gaminių: koldūnų, cepelinų, picų, sluoksniuotos tešlos.  „Iceco“ prekybos tinklo vadovai stengiasi, kad pirkėjai parduotuvėse rastų naujų produktų, todėl gaminių sąrašas nuolat atnaujinamas ir papildomas.
Skaityti daugiau

AIBĖ

2013-05-22
Čia paspaudę rasite AIBĖS akcijų ir nuolaidų leidinius Didžiausias Lietuvoje prekybos įmonių aljansas „Aibė" - tai nepriklausomų Lietuvos įmonių sąjunga, paremta Vienybe ir Partneryste, vienijanti daugiau kaip 100 prekybos įmonių, valdančių daugiau nei 500 parduotuvių. Prekybos įmonių aljansas „Aibė" įkurtas 1999 m.   Kodėl verta tapti Prekybos įmonių aljanso „Aibė" nariu? Didesni prekių srautai suteikia galimybę įmonių aljansui „Aibė" derėtis su tiekėjais dėl maksimalių nuolaidų aljanso nariams, dėl to atsiranda galimybė mažinti prekių kainas parduotuvėse. Dirbant aljanse nariai sutaupo daug laiko ir pinigų, skirtų veiklos administravimui, padidindami įmonės pelningumą. Visiems aljanso nariams užtikriname geresnes veiklos ir konkurencijos sąlygas: ·Padedame formuoti pirkėjų lūkesčius ir poreikius atitinkantį asortimentą, kuris formuojamas remiantis modernia prekyba ir rinkos tyrimais; ·Užtikriname palankias prekių pirkimo kainas; ·Kuriame prekių išdėstymo lentynose planogramas; ·Rengiame bendrą prekių akcijų sistemą pardavimams skatinti ir palaikyti; ·Atliekame parduotuvių priežiūrą, paramą kasdieniniame darbe; ·Garantuojame centralizuotą nuolatinį prekių pristatymą iš logistikos sandėlių; ·Siūlome vieningą IT apskaitos sistemą; ·Papildomos naudos, kurias galite aptarti susisiekę su Verslo vystymo skyriumi. Prekybos įmonių aljanso „Aibė" nariu tapti gali įmonė, kuri atitinka prekybos maisto produktais reikalavimus. „Aibės" verslo vystymo skyrius įvertins jūsų turimas parduotuves (-ę), finansines ataskaitas, pateiks savo pasiūlymus, išvadas.  
Skaityti daugiau

DROGAS

2013-01-10
Čia paspaudę rasite DROGAS akcijų ir nuolaidų leidinius Jau praėjo 10 metų, kai Lietuvoje 2001 metais buvo atidaryta pirmoji  DROGAS parduotuvė. Šiandien Lietuvoje veikia 47 parduotuvės, 16 iš jų yra Vilniuje, kitos 31 – rajonų centruose ir mažesniuose miestuose. Per 10 veiklos metų Lietuvos pirkėjai pamėgo DROGAS parduotuves, kuriose kiekvienas pirkėjas gali rasti jam priimtina kaina grožio, sveikatos ir namų priežiūros prekių. Šiuo metu DROGAS parduotuvėse visoje Lietuvoje dirba daugiau nei 400 darbuotojų, o pati įmonė darbo rinkoje vertinama kaip  socialiai atsakingas ir patikimas darbdavys. DROGAS parduotuvės klientams siūlo daugiau nei 10 000 kasdienio naudojimo prekių: dekoratyvinės kosmetikos, veido ir kūno priežiūros priemonių, plaukų dažų, plaukų priežiūros ir modeliavimo priemonių, asmens higienos, parfumerijos ir galanterijos prekių, pėdkelnių ir kojinių, prekių vaikams, buitinės chemijos priemonių ir buities prekių. Pastaruoju metu parduotuvėse DROGAS siūlomų išskirtinių prekių, kurių Baltijos šalyse galima rasti tik šio tinklo parduotuvėse, asortimentas sparčiai didėjo. Dabar DROGAS parduotuvėse galima įsigyti daugiau nei 2000 įvairių kokybiškų prekių itin patraukliomis kainomis. Apie prekių, pažymėtų ženklu „Tik Drogas“, kokybę liudija tokių nepriklausomų Vokietijos kompanijų ekspertų kaip, pvz., OKO TEST ir STIFTUNG WARENTEST, kokybės lipdukai. Šios kompanijos jau seniai pelnė Vokietijos gyventojų pasitikėjimą. Pirmosios DROGAS parduotuvės pagrindinį dėmesį skyrė buities, asmens higienos, galanterijos ir plaukų priežiūros prekėms. Bet, laikui bėgant, atsižvelgiant į rinkos tendencijas ir klientų pageidavimus, įmonė pakeitė parduotuvių interjerą, išplėtė asortimentą ir atnaujino prekės ženklą. DROGAS parduotuvėse visos prekės išdėstytos konkrečiuose segmentuose, kuriuos galima lengvai atpažinti pagal spalvas. Grožio prekių galima rasti rožinės spalvos segmente, sveikatos prekių – mėlynos spalvos, buities prekių – oranžiniame segmente. Mėlynas ir žalias segmentas skirtas pirkėjų  aptarnavimo zonai. Tokiu būdu DROGAS pirkėjams sukuriama harmoninga ir patogi aplinka, jiems lengviau rasti reikiamas prekes. Parduotuvėse DROGAS patogu apsipirkti tiek skubantiems pirkėjams, tiek pirkėjams, kurie nori pasimėgauti pačiu pirkimo procesu. DROGAS ypatingą dėmesį skiria personalo mokymams ir darbuotojų kvalifikacijos kėlimui. Pirkėjų aptarnavimo kokybė yra DROGAS įmonės veiklos prioritetas. Parduotuvių darbuotojai turi galimybę įgyti profesinių žinių ir gebėjimų mokydamiesi pagal sistemą „Drogas Retail Academy“ („DROGAS mažmeninės prekybos akademija“). Tai yra kelių lygių mokymų projektas, kuris nuolat papildomas nauja mokomąja medžiaga. Siekdami patobulinti praktines žinias, darbuotojai lanko seminarus, kuriuos organizuoja prekių tiekėjai, ir dalyvauja kompanijos darbuotojų konferencijose.   Parduotuvių kontaktus ir daugiau informacijos rasite adresu www.drogas.lt  
Skaityti daugiau

EUROKOS

2013-01-04
Čia paspaudę rasite EUROKOS akcijų ir nuolaidų leidinius Visais laikais grožis reiškė labai daug. Švytinti šypsena, žibantis akių žvilgsnis… Grožis – tai dovana, kurią turime ir kurią privalome išnaudoti. EUROKOS žino, kiek daug kiekvienai moteriai ar merginai reiškia būti gražiai – kaip norisi švytėti ir sužavėti visą pasaulį! Jau net 15 metų mes augame ir puoselėjame lietuvišką grožį kartu su Jumis. Todėl esame arčiau savo klientų ir suprantame Jūsų poreikius. Pagrindinis EUROKOS išskirtinumas – platus ir unikalus prekių asortimentas, patrauklios kainos bei malonus ir paslaugus aptarnavimas. Mes nuolat uoliai dirbame ir stengiamės, kad EUROKOS vardas Jums keltų tik pačias geriausias emocijas ir nuoširdžiausias šypsenas. Šių pastangų dėka šiandien esame didžiausias kosmetikos parduotuvių tinklas Lietuvoje ir turime net 120 parduotuvių didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir mažesniuose miesteliuose. EUROKOS parduotuvėse visada galite rasti išskirtinių, originalių ir niekur kitur neregėtų kosmetikos, higienos ir kūno priežiūros prekių. Mes nuolat ieškome, atrenkame ir siūlome Jums pačias populiariausias ir įdomiausias kosmetikos ir grožio naujoves iš viso pasaulio. Dar daugiau – pažadame, kad pas mus Jums nereikės kovoti su savimi, sprendžiant, ką pasirinkti – kainą, kokybę ar galimybę rinktis. Platus prekių asortimentas bei puikus kainos ir kokybės santykis užtikrina, jog EUROKOS įveikiamas ir šis iššūkis – mes Jums siūlome kokybiškas prekes už išskirtinai patrauklias kainas, atitinkančias Jūsų galimybes. Pamirškite klausimą, „ar aš galiu tai sau leisti?“. Taip, EUROKOS Jūs tikrai sau galite leisti labai daug! Tikriausiai niekas neprieštaraus, kad svarbios yra ne tik prekės, kurias įsigyjate, tačiau ir jausmas – EUROKOS nori Jums suteikti malonumą pirkti! Mes labai norime, kad EUROKOS parduotuvėse Jūs visuomet jaustumėtės jaukiai, šiltai, nuolat laukiami ir maloniai sutinkami… Mūsų konsultantės nuolat yra pasirengusios Jums padėti rasti ar pasirinkti prekę, pagelbėti sprendžiant, kuri priemonė yra Jums tinkamiausia ir naudingiausia, neleisti pasimesti tarp įvairių prekių gausybės. Mes nenorime būti tiesiog pardavėjai – mes norime būtų Jūsų draugai! Ką dar mes Jums siūlome? Daug vertingų akcijų ir specialių pasiūlymų. Daug įdomių konkursų ir džiuginančių prizų. Ir daug naujienų! Netikėtų ir ilgai lauktų, stebinančių ir visuomet vertingų! Šiandien, kai visas pasaulis sukasi beprotišku greičiu, mes siekiame pralenkti laiką – tam, kad Jūs visuomet būtumėte vienu žingsniu priekyje. Daugiau informacijos rasite adresu www.eurokos.lt  
Skaityti daugiau

GINTARINĖ VAISTINĖ

2013-01-04
Čia paspaudę rasite GINTARINĖS VAISTINĖS akcijų ir nuolaidų leidinius Kodėl GINTARINĖ VAISTINĖ? Nuo seno gintarui buvo priskiriama gydomoji galia. Dar antikos laikais gintaras, ypač gintaro rūgštis, naudota farmakologijoje. Archeologiniai radiniai liudija apie tai, kad gintaras buvo naudojamas jau nuo paleolito laikų. Akmens amžiuje jis netgi atliko pinigų funkciją. Tikėta jo gydančia galia. Malšino ausų, akių, skrandžio ir dantų skausmus, saugojo nuo reumato. Ir dabar Lietuvoje dažna moteris, susirgusi struma, skuba įsigyti gydomuosius gintaro karolius – nešlifuoto natūralaus gintaro vėrinį. Niekas nenuginčys bent jau to, kad gintaro karoliai, liesdamiesi prie odos, kaupia elektrostatinį krūvį, o oksiduotame paviršiuje kaip tik yra daugiausiai gintaro rūgšties. Būdama biostimuliatoriumi, laki gintaro rūgštis teigiamai veikia kvėpavimo organus; stimuliuoja nervų sistemą, skatina atstatomuosius procesus, gerai veikia širdį ir inkstus. Vienai seniausių Lietuvos vaistinių, esančių gintarinėje Baltijos jūros pakrantėje (Vytauto g. 33, Palangoje), prisijungus prie naujai kuriamo vaitinių tinklo, kilo mintis šį tinklą pavadinti GINTARINIŲ VAISTINIŲ vardu. Gintarinės vaistinės ženklo pagrindas - gintaras – kuris simbolizuoja ilgaamžiškumą,  teigiamą energiją, sveikatą. Raidžių išsidėstymas ratu, aplink gintarą, simbolizuoja saulę. Spalva – lengva oranžinė – jaukumas, šiluma. Gintaras, tai šviesi, saulę primenanti ir rankoje šilumą skleidžianti, lengvesnė už akmenį medžiaga.   Nuo gilios senovės iki šių laikų imta manyti, kad gintaras gali apsaugoti nuo blogųjų dvasių. Manoma, kad iš šio tikėjimo ir kilo pavadinimas „gint - aras“ („ginti“, „saugoti“), o vaistinės pagrindinis tikslas – patarti ir padėti, saugant žmonių sveikatą. Atsižvelgiant į šias teigiamas gintaro savybes, ir buvo pasirinktas Gintarinės vaistinės vardas. Daugiau informacijos rasite adresu www.gintarine.lt, arba paskambinę nemokamu informacijos telefonu 880010008
Skaityti daugiau

EUROVAISTINĖ

2013-01-04
Čia paspaudę rasite EUROVAISTINĖS akcijų ir nuolaidų leidinius Istorija  Mūsų istorija prasidėjo 1998 m. – tuo metu Vilniuje veikė vos trys įmonei priklausančios vaistinės. Po dvejų metų, 2000-aisiais, bendrovė valdė jau 26 vaistines. Tai buvo pirmasis Lietuvoje susikūręs vaistinių tinklas. Tais pačiais metais atsirado prekės ženklas EUROVAISTINĖ. 2003–2004 m. EUROVAISTINĖ sparčiai plėtėsi. Per šiuos metus buvo atidaryta šimtas naujų EUROVAISTINIŲ. Vidutiniškai per savaitę – po vieną naują vaistinę. 2006-ieji EUROVAISTINEI buvo ypatingi. Vaistinių skaičius Lietuvoje perkopė 200. EUROVAISTINĖ pirmoji šalyje pristatė visiškai kitokios koncepcijos vaistinę – čia, kaip ir daugelyje Europos šalių vaistinių, visi nereceptiniai vaistai išdėlioti savitarnos skyriuje. Pirmoji tokia vaistinė buvo atidaryta farmacininkų mieste Kaune. Klaipėdos „Akropolyje“ duris atvėrė didžiausia šalyje ir moderniausia Baltijos šalyse vaistinė, užimanti apie 1 200 kv. m plotą. Metų pabaigoje didžiausia šio tinklo vaistinė veiklą pradėjo Vilniuje, o 2007 m. pradžioje – Kaune. Nuo 2007-ųjų EUROVAISTINĖ tapo tarptautinės įmonių grupės EUROAPOTHECA dalimi. Ši grupė vaistinių tinklus valdo keturiose Vidurio ir Rytų Europos šalyse. Arti Jūsų  EUROVAISTINĖS vardas gerai žinomas ir lengvai atpažįstamas. Šios vaistinės įsikūrusios visuose šalies rajonuose, gyventojams patogesnėse vietose, – gydymo įstaigose, šalia prekybos centrų. Jūsų patogumui EUROVAISTINĖ pirmoji įdiegė savitarnos vaistines. Klientai gali patys įvertinti medikamentų asortimentą ir jų kainas. Savitarnos skyriuje klientus konsultuoja profesionalūs farmacininkai. Vilniuje veikia EUROVAISTINĖ „Drive“ – tai vienintelė šalyje budinčioji vaistinė, kurioje visą parą klientai aptarnaujami greitai ir patogiai – net neišlipę iš automobilio. Jūsų puikiai savijautai, grožiui ir sveikatai Mes siūlome ne tik vaistų, vitaminų, maisto papildų, vaistažolių, bet ir kūdikių maisto, priežiūros priemonių, prekių nėščiosioms, ortopedijos gaminių, itin daug natūralios kosmetikos ir higienos prekių. EUROVAISTINĖ rūpinasi, kad gautumėte visus Lietuvoje registruotus vaistus. Neradę reikiamo vaisto, teiraukitės vaistininko apie galimybę jį užsakyti. Pasiūlymai Jums Mes siūlome žinomiausią Lietuvoje lojalumo ir nuolaidų programą Medus. Geriausiai šios programos naudą nusako faktas, kad beveik 80 proc. mūsų pardavimų yra įvykdomi naudojant „Medaus“ kortelę. Didelio klientų populiarumo sulaukia vaistinėse teikiamos papildomos paslaugos – įvairios specialistų konsultacijos grožio ir sveikatos klausimais, medicininiai įvairių rodiklių matavimai. Itin didelis dėmesys skiriamas žmonėms, kuriems vaistų reikia labiausiai, – pensininkams, neįgaliesiems ar sergantiems lėtinėmis ligomis. Daugelyje EUROVAISTINIŲ galima pasimatuoti kraujospūdį. Didžiausios ir patogiausios vaistinės Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune ir Šiauliuose veikia išskirtinės EUROVAISTINĖS – didžiausios ir patogiausios. Jos įsikūrusios prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“. Tai erdvios, šiuolaikiškos ir gausaus asortimento vaistinės, kuriose viskas įrengta taip, kad klientas jaustųsi patogiai ir rastų visko – nuo medikamentų iki leidinių apie sveikatą. Jūsų pasitikėjimas - mūsų įvertinimas Tyrimų bendrovės „AC Nielsen“ atlikto tyrimo duomenimis, EUROVAISTINĖ – vienas rinkos lyderių ir visais lygmenimis (nuo paprasto žinojimo iki emocinio prisirišimo) labai stiprus prekės ženklas. EUROVAISTINĖSE nuolat perka beveik 50 proc. apklaustųjų, beveik pusei apklaustųjų ji yra pagrindinė, mėgstamiausia ir kitiems rekomenduojama vaistinė. EUROVAISTINĘ šalies gyventojai labiausiai vertina dėl patrauklių akcijų, specialių pasiūlymų, papildomų paslaugų, patogios vietos, ilgų darbo valandų, profesionalių konsultacijų, malonaus aptarnavimo, plataus asortimento, jaukios aplinkos ir savitarnos skyriaus paslaugų. O visų svarbiausia, kad 8 iš 10 vaistinių pirkėjų teigia, jog jie pasitiki EUROVAISTINE. Tai, kad tiek daug jūsų pasitiki mumis, aiškiai pasako viena – mes esame bene geriausiai jūsų lūkesčius patenkinanti vaistinė. Jūs žinote, kad mes visada dirbsime dėl jūsų. („AC Nielsen“ tyrimo duomenys, 2010 m.) Daugiau informacijos rasite adresu www.eurovaistine.lt
Skaityti daugiau

CAMELIA VAISTINĖ

2013-01-04
Čia paspaudę rasite CAMELIA VAISTINĖS akcijų ir nuolaidų leidinius „Camelia" tinklas turi sėkmingai sukurtą, išplėtotą ir nuolat tobulinamą prekybą vaistais, farmacijos ir kitomis prekėmis sistemą bei infrastruktūrą, veiklos organizaciją, marketingo strategiją bei kitus elementus, kurie yra „Camelia" vaistinių grupės privalumas ir sėkmingos veiklos garantas. Mes rūpinamės įmonės veiklos plėtra, prekių bei paslaugų asortimento didinimu ir kokybe, todėl investuojame į savo kolektyvą, įmonių valdymą, naujausias technologijas, siekiame kokybės standartų. Kiekvienais metais investuojame į rinkos tyrimus. Atlikti tyrimai rodo, kad klientui, pasirenkant vaistinę, svarbiausia yra kaina ir prekių įvairovė, todėl siekame, kad pas mus visuomet rastumėte platų prekių asortimentą  maža kaina. „Camelia" - dinamiška, lanksti ir greitai besiplečianti organizacija! Daugiau informacijos rasite adresu www.camelia.lt
Skaityti daugiau

BENU VAISTINĖ

2013-01-04
Čia paspaudę rasite BENU VAISTINĖS akcijų ir nuolaidų leidinius Tamro Baltics keičia įmonei Lietuvoje priklausančio Šeimos vaistinių tinklo pavadinimą į BENU vaistinė. Šeimos vaistinė tampa europinio vaistinių tinklo dalimi PHOENIX grupė, valdanti Tamro įmones, Europoje kuria vieningą vaistinių tinklą. Daugiau nei 700 vaistinių kontinentinėje Europoje bus suvienytos po nauju – BENU vaistinės – vardu. Šiuo metu BENU vaistinės jau dirba Olandijoje, Čekijoje, Latvijoje, Šveicarijoje, Vengrijoje. Lietuvoje Šeimos vaistinių tinklas pavadinimą į BENU vaistinė pakeis iki 2012 m. lapkričio mėnesio. Tamro Baltics, taip pat jau pakeitė savo valdomo vaistinių tinklo Gimenes aptieka pavadinimą Latvijoje ir planuoja vaistinių tinklo Apteek1 pavadinimo keitimą Estijoje. Vieningas vaistinių įvaizdis – nauda klientams Šeimos vaistinė Lietuvos didžiuosiuose miestuose atpažįstama iš puikaus klientų aptarnavimo, plataus kosmetikos prekių pasirinkimo, patogios savitarnos. Šeimos vaistinė Lietuvoje vienintelė yra atidariusi dvi budinčias vaistines Kaune ir Vilniuje. Pristatydami naująjį tarptautinį BENU vardą ir novatorišką vaistinių įvaizdį mes sustiprinsime šios vaistinės pozicijas Lietuvoje”, sako Tamro Baltics mažmenos direktorius Petri Anttila. “Išskirsiu dvi pagrindines pavadinimo pakeitimo priežastis. Visų pirma, BENU pavadinimas įgalins mus pasinaudoti tarptautinio vardo stiprumu, išaugusia pirkimų ir asortimento galia bei atpažįstamu visoje Europoje įvaizdžiu. Dar reikšmingiau yra tai, kad vieningi tarptautiniai veiklos standartai leis mums padidinti vaistinių konkurencingumą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje pasiūlant klientams išskirtinės kokybės paslaugas ir asortimentą, o taip pat prieinamas kainas ir patrauklias nuolaidų schemas”. Lojalumo programa yra svarbi BENU vaistinių tinklo veiklos dalis “Pasak senovės egiptiečių mito, Benu yra paukštis, sukūręs save iš liepsnos, degusios ant šventojo krūmo”, – pasakoja Rasa Marcinkevičienė, Veiklos vadovė. “Naujasis vardas ir vieningi veiklos standartai paveiks ne tik vaistinių įvaizdį, bet įtakos ir vaistinių asortimentą. Šiuo metu džiaugiamės galėdami vieninteliai Lietuvoje pasiūlyti BENU maisto papildus ir vitaminus, kuriuos jau pamėgo Šeimos vaistinės klientai. Nuo lapkričio mėnesio, papildomą vertę klientui kurs BENU lojalumo programa. Visiems programos dalyviams bus suteikiama momentinė iki 5% dydžio nuolaida nuo pirkinių sumos. Taip pat, kiekvieną mėnesį vartotojams bus pristatomi išskirtiniai pasiūlymai bei nuolaidos. Daugiau informacijos rasite adresu www.benu.lt
Skaityti daugiau